Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete voltam együtt a...

Egy hete voltam együtt a barátommal és megszakításosan védekeztünk, de 2 napja úgy érzem mintha valami szurkálna belülről. Elkaphattam valamit? 16/l

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 09:26
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/216 A kérdező kommentje:
Valaki már volt így, mert szeretném tudni, hogy miket fog ott mondani.
2015. márc. 9. 13:13
 92/216 Rékcsi ***** válasza:
100%
Annyi a lényeg, h elbeszélget veled a családi hátteredről, a barátodról, a szüleidről, arról h miért kell az abortusz. Arról is beszélni fogtok, h miért nem védekeztél a barátoddal. (nekem nem volt csak anyukàmnak)
2015. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/216 A kérdező kommentje:
De ugye nem akar majd rábeszélni, hogy tartsam meg?
2015. márc. 9. 13:33
 94/216 anonim ***** válasza:
100%

abortuszt 12. hétig végzik el szociális alapon, tehát sok időd nincs

nem voltam ilyen tanácsadáson vagy elbeszélgetésen, de annak a lényege, hogy tudsz-e felelősen dönteni, biztos az abortusz-e a megoldás

és szerintem igenis meg fog próbálni rábeszélni, hogy hordd ki és utána add örökbe


az orvos bunkó volt valóban, bár van igazság abban amit mondott...

a barátod viszont...jól melletted áll...

ő volt felelőtlen, és ő hazudott neked, a te felháborodásod volna a normális


és még valami, dönthetsz úgy is, hogy megtartod


a terhesség idejét is megállapította az orvos? mert szerintem nem a mostani esetnél történt

2015. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/216 A kérdező kommentje:
5-6. hétre becsülte a terhességet
2015. márc. 9. 14:00
 96/216 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még el tudod vetetni, ha szeretnéd! Három lehetőséged van: vagy megtartod, vagy örökbe adod, vagy elveteted. Ezt el fogják mondani valószínűleg a nevelőnél is. De nem hiszem, h azt javasolja, h megtartsd. Az örökbe adás sem valószínű. Barátod tudja? Szüleid?
2015. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/216 Rékcsi ***** válasza:
100%
Nem hiszem, h rá fog beszélni, h tartsd meg.
2015. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/216 A kérdező kommentje:
Szüleim így is kidobnak szerintem, barátom meg nem nagyon örül neki, hogy balesetet okoztam és szerinte úgy kéne megoldanom, hogy ne tudjon róla senki, de az abortuszhoz is kéne anyu, ha meg ha kihordom azt meg nyilván észrevennék, de szerintem meg a barátom elhagyna akkor, ha megtartanám, mert én se örülök neki, de ő meg szó szerint kiakadt, hogy hogy lehetek ilyen ilyen béna, hogy 2. alkalom után egyből teherbe estem.
2015. márc. 9. 14:07
 99/216 A kérdező kommentje:
Szüleim még azt sem tudják, hogy már nem vagyok szűz. Vallásosak nagyon és elítélik az ilyet, meg az abortuszt is. Barátomat meg nem érdekli, mert szerinte az én hülyeségem miatt történt.
2015. márc. 9. 14:08
 100/216 anonim ***** válasza:
100%

Olvasva a soraidat egyre jobban sajnállak, h ilyen bagázsban vagy. Nem a te hibád h teherbe estél. Részben a tiéd is, mert hallgattál a barátodra. Régen már az első alkalommal teherbe estek a lányok. Ez nem bénaság, szimpla biológia. Ha meg elhagyna, akkor dobd ki te, és olyan srácot keress, aki SZERET, és támogat, bármi is történik! A jelenlegi nem olyan.

A szüleiddel mindenképp beszélned kell. És legyen ott a barátod is! Ő is felelős!

2015. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!