Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete voltam együtt a...

Egy hete voltam együtt a barátommal és megszakításosan védekeztünk, de 2 napja úgy érzem mintha valami szurkálna belülről. Elkaphattam valamit? 16/l

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/216 anonim ***** válasza:
87%
Vagy gyermekáldás elé nézel, vagy csak simán terhes vagy.
2015. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/216 anonim ***** válasza:
90%
el...terhességnek hívják...gratulálok
2015. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/216 A kérdező kommentje:
De nem ment belém a barátom, mert arra figyel mindig, úgyhogy nem lehetek terhes.
2015. febr. 23. 09:32
 4/216 anonim ***** válasza:
100%
Előváladék. A barátod olyankor csak arra figyel hogy elsüljön.
2015. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/216 Rékcsi ***** válasza:
88%
Nagyon szépen kérek mindenkit, h ne használják a "megszakítás" és a "védekezés" szót együtt. Te meg vegyél terhességi tesztet, majd pedig rugdosd el a pasidat kotonért.
2015. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/216 anonim ***** válasza:
51%
Most már nem kell koton. Kilenc hónapig telibe töcskölhet nyugodtan. Pumpálhatja a puncidat. Aztán ha nem akarsz kistestvért, akkor majd gumival. Bár addig a pasid úgyis lelép tőled.
2015. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/216 anonim ***** válasza:
74%
Te hülye vagy édes lányom.
2015. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/216 anonim ***** válasza:
100%

Terhes éppen lehetsz, mert - ha kicsi eséllyel is, - az előváladéktól is teherbe lehet esni, mivel tartalmazhat életképes spermiumokat.


Így fogant a legjobb barátnőm kislánya is, csak ők akkor már házasok voltak, és az első meglepetés után tudak örülni a picurnak, mert pár éven belül amúgy is szerettek volna majd gyereket.


Hasonló kéréseknél jónéhányszor leírták ezen a fórumon is férfiak és nők egyaránt, hogy az ő gyerekük is megszakított közösülés mellett fogant (még emlékszem egy hölgyre, akinek egyből ikrek sikeredtek).


Nem írtad, hogy hol érzed a szurkálást, de ha finom méhösszehúzódásokat tapasztaltsz, illetve finom szúrkáláshoz hasonló érzést ott, vagy a petefészkek tájékán, az a beágyazódás egyik jellemző tünete. (Én innen tudtam, vagy sejtettem az első terhességemnél, hogy babát várok, kb. egy héttel ezelőtt, mielőtt a teszt kimutatta volna.)


[link]


Nyilván lehet más oka is a szúrkálásnak, bízom benne, hogy nálad más okozza. De ha nem akarsz még sem gyereket szülni, sem egy abortuszt annak minden testi-lelki következményével, akkor legyetek felelősségteljesebbek, és védekezzetek megbízható módszerrel!


(Ha gondolod, keress rá a neten a megszakított közösülés un. Pearl indexére.)

2015. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/216 anonim ***** válasza:
100%

de lehetsz terhes akkor is, ha nem élvez beléd

ugyanis az előváladék is tartalmazhat spermiumot

van esélye, ennyi a lényeg

2015. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/216 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó jókor mondod a kismamának hogy védekezzen. Amukor már terhes.
2015. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!