Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki Hirsch Attila? A weboldala...

Ki Hirsch Attila? A weboldala kamu?

Figyelt kérdés

Van egy weboldala mejnek baratnoszerzes.hu a neve,

van valakinek ismerete ezzel kapcsolatban?

Kamu, vagy nem?


2012. nov. 15. 22:20
1 2
 11/16 anonim válasza:
2. Sokféle nő van, kinek mi a fontos, ezt kellene tisztáznia az embereknek, mielőtt beleugranak egy kapcsolatba, és akkor nem lenne ennyi gond, de sokan álarcot viselnek... én pl. lesz@rnám a pénzt (ha mindkét fél kap valamiféle fizetést, akkor mindenki a saját pénzével gazdálkodjon - nyilván pl. a rezsi közös), a külseje is csak annyira érdekel egy férfinak, hogy ne legyen ápolatlan stb. de attól, hogy valaki egy Adonisz, még lehet a világ legnagyobb taplója is... Még mindig van, akinek a valós személyiség számít, meg az érzelmek, ha engem valaki mézes-mázos személyiséggel akarna átverni, otthagynám a fenébe... (Bocsi, magánvélemény, de elegem van abból, hogy minden nőt beskatulyáznak, és ha a társ. elfogadja ezt, akkor a felnövő generáció is elfogadja, beléjük neveljük, és akkor aztán sokaknak a pénz, külső stb. fog csak számítani.)
2014. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Indexen most jelent meg róla egy király cikk. "12 hét alatt bármi gyógyítható" címmel.
2014. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
A barátnőszerzéses könyv nem volt rossz, de most, hogy megtudtam, hogy még mikkel foglalkozik, beigazolódott, amit sejtettem, hogy ez a csávó össze-vissza hazudik.
2014. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Hát részemről, az van, hogy személyesen is találkoztam a csávóval. Az igazság valóban az, hogy egy hazug szálhámos, aki mindenből próbál pénzt csinálni.


Viszont, én is megrendeltem a könyvét, és nekem tetszett. Noha közel se minden úgy van a valóságban ahogy, ő leírta, nem is hittem el mindent, hisz tudom, hogy sokszor hazudik és erősen túloz. De nekem maga a könyv tetszett, érthetően le volt írva benne sok érdekes dolog ami elgondolkoztatott és humoros is volt.


Nekem megérte elolvasni, noha nem lettem tőle jobb a csajoknál mert ez nem így megy, de nem is vártam sokat a könyvtől, csupán "szépirodalmi" műnek jó.

2015. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Most lesz egy Pénzmágnes Szemináriuma, ahol elmeséli, hogyan szerzett 2 év alatt 117 millió bevételt.

[link]

És még könyvet is írt erről.

A korábbi weboldalai (baratnő szerzés és betegség gyógyító oldalak) közül egy sem működik - ez némi bizalmatlanságra ad okot.

2016. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kuruzslóknak jól megy Magyarországon.
2016. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!