Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogy van szellemjárás és...

Igaz hogy van szellemjárás és halál után mennyi napig?

Figyelt kérdés
Nekem apukám 3 hete halt meg,és ma is felhangosodott a tévé és a DVD cd-lemez része kinyitodott pont láttam.És ez a tévé hangosodás nem az első 3 hét alatt.
2008. júl. 2. 21:31
1 2 3
 11/21 szicu válasza:
Én körül belül 6 éves lehettem,amikor egyik este nagyon rémeset álmodtam.Álmomban hirtelen le hűlt a levegő,én nagyon fáztam,és a mamám próbált meg felmelegíteni,de nem ment.Én meg kékben láttam mindent és csak vacogtam,a mamám pedig belefeküdt egy koporsóba,majd szépen lassan kezdtem felmelegedni.Amikor végre jól voltam,meg akartam nézni a mamát,és láttam,hogy úgy fekszik mint egy darab fa és a kezében volt egy zsebóra,ami 14:21-et mutatott.Mondanom sem kell,verítékben fürödve keltem fel.Másnap anyát hívták,hogy meghalt a mamám...és hánykor? 14:21-kor.
2013. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22%

elég, ha megfigyeled a válaszadók helyesírását, és beszédstílusát: "aszt", "hagy aludjon ott", +még egy rakásnyi hibás mondatszerkezet, körkörös érvelések, és társai. Ezeket észrevéve nyilván elgondolkodsz majd azon, hogy az itt leírt "tapasztalatok" vajon tényleg igazi parajelenségek-e, avagy egyszerű fizikai és pszichés folyamatok félreértései.

Ha valamit nem értesz, akkor ne a többi nemértő képtelen magyarázatait olvasgasd, hanem komolyan nézz utána a dolognak. ((szomorú, hogy egy ilyen világban mint a miénk, ahol a valóság és a tudat megismerése milyen csodásan magas szintekre eljutott már, ezen a helyen unatkozó emberek ilyen képtelen hiedelmekkel töltik a drága idejüket)) Nagyon izgalmas mindenféle kopogó szellemekről, visszajáró halottakról, meg mindenféle koboldokról fantáziálgatni. Csak hát a valóság bármilyen mesénél izgalmasabb.

2013. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
44%
Utolsó, te az a fajta ember vagy aki csak saját magának hisz és a szemének, semmi másnak. Hisz amit nem látsz és nem tapasztalsz az ugyebár nem létezik, mert hát egyszerűbb azt hinni, hogy nekünk minden felett uralmunk van, minden az irányításunk és ellenőrzésünk alatt van. És mi vagyunk a mindenható tudósok! Ez nem más, mint a félelem, és az EGO hatalmas egyvelege!
2013. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%

ti láttatok már 1 milliárd forintot? az jó... mert én sem

pedig létezik!:)

2013. nov. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó kettő: nem kellene hülyébbnek tettetni magatokat a valóságosnál.
2013. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Nekem tavaly november 11-én halt meg a cicám. Pont a nagymamám születésnapján. Èppen a kollegáim kináltak külföldön ebéddel, de olyan rossz érzés fogott el....erre csörög a telefon, láttam, hogy az állatorvosom hiv (elötte való nap mütötték mert kiújult a daganata). A cica lánya, akit anno 16 éve megtartottunk anyukámmal az alomból, egyre rosszabbul lett. Neki is volt daganata, kétszer mütötték, de jól volt.....Szenteste nem akart enni a lazacból, ami a kedvence. Ünnep után elvittem az orvoshoz, kiderült hogy csak iszik mert a veséje nagyon gyenge. Drasztikusan lefogyott, szinte mindig velem aludt amióta anya meghalt (10 éve már)....a rádió mindig be volt kapcsolva neki, hogy ne érezze magát egyedül....ma hajnalra sistergésre ébredtem....a rádió (egy szuper jó világvevö) semmit se fog. Semmit. Ki-be kapcsoltam, stb-stb, semmi, semmit se talál. Elöször azt hittem, karbantartják az adót. A cica elkezdett cuppogni, kapkodni levegö után, sóhajtott egyet és elment......na akkor most ez mi?
2016. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
53%
Tul sok a horror film! aki meghal onnan vissza nem jön se a teste se a lelke..nincs tudat nincs semmi a halál után öntudatlanul felszik a test..vége mindennek ..de persze majd halàl után még gondolkozik a halott hogy jaj én meghaltam:-) elég érdekes volna ..semmi nincs a halal után..vagyis van öntudatlanság...sok sok horrorfilm miatt már bebeszél dolgokat az ember maganak ..holott az a saját maga képzelgése! egyetlen bizonyitek sem létezik kisértetekre..ezek mind kitalált mesék a nyereséghajhász emberektől! mindenféle hamisitott képek vannak esetleg..valodi bizonyitek nincsen! ezek mind csak az emberek képzeletében léteznek!
2016. febr. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Üdvözlök mindenkit!


Ha valaki ezt olvassa akkor most elmondom mi az igazság IGEN Léteznek Szellemek,démonok és más lények nem az ember az egyetlen létező intelligensebb faj és nem csak a földön mint bolygón van élet csak sajnálni tudom a hitetleneket félnek hinni nem akarnak látni és ezért nem is látnak és amég meg nem halnak nem fognak hinni nekem is vannak paranormális tapasztalataim egyenlőre csak ennyit akartam aki nem hisz azt szeretettel várom egy kísértet túrára Magyarország legparanormálisabb helyeire ahol elvileg még élnek szellemek.

2016. ápr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nekem nagymamám mesélte, hogy éjszaka 2-kor felriadt,hogy meghalt az édesanyja. A dédi akkor otthonban volt. Másnap reggel jött a posta, hogy valamikor éjszaka 3 körül elhunyt a dédi. Papám mondta el neki, higy készüljön fel egy rossz hírre, mire ő már mondta, hogy tudja, hogy meghalt a dédi.
2016. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

18 merre vannak ezek a helyek?

Nem vagyok hitetlen, épp ellenkezőleg, csak érdekelne..

2023. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!