Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogy van szellemjárás és...

Igaz hogy van szellemjárás és halál után mennyi napig?

Figyelt kérdés
Nekem apukám 3 hete halt meg,és ma is felhangosodott a tévé és a DVD cd-lemez része kinyitodott pont láttam.És ez a tévé hangosodás nem az első 3 hét alatt.
2008. júl. 2. 21:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

18-as.

Én nem hiszem amit leírsz, viszont félre tudom tenni bármilyen hitemet (a gyökvonás is létezett már azelőtt, hogy hinni tudtam volna).

Viszont mivel érdekel a világ, nagyon szívesen átélném amit állításod szerint te is.

Ha elviszel egy ilyen túrára, és ott valóban szellemeket fogunk tapasztalni (a felvett rádiósistergés, térerő zavarás, beavatott harmadik személy általi levélzörgetés, stb nem ér), úgy 2 heti fizetésemet felajánlom neked szabad felhasználásra. Ez kb 350 ezer Ft.

Élsz a lehetőséggel?

2023. aug. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!