Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsit fura kérdés. De nekem...

Kicsit fura kérdés. De nekem fontos. PLS mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval nekünk most lada szamaránk van mármint autó és én tök cikinek érzem most is mondtam anyáéknak hogy igazán vehetnénk valami kicsit jobbat nem kell vadiújnak lennie, és amúgy is most majd lesz egy kicsit több pénz... erre csak annyit mondott anya hogy jóaz amíg gurul meg hogy nem arra kell költeni... de, tudjátok nekem tök ciki hogy minden ismerősömnek jó autója van attól függetlenül hogy nem is gazdag mind :S a mi családunknak meg nem és ááh rossz érzés Mit gondoltokerről? 16/l
2010. jan. 19. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kicsit lehet,hogy ciki a barátaid előtt de nézd a jó oldalát legalább bírja a kocsi,ha anyud úgy se akar jobb kocsit venni akkor hagyd,amúgy nem azért nem vesztek kocsit mert nincs rá pénz vagy csak azért mert nektek ez jó?
2010. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azt gondolom erről,hogy kilehet bírni.Anyuméknak több évig trabantjuk,majd skodájuk volt.13éves koromban vett apum új autót.Addig mindig a skoda volt.Utáltam,kicsi volt,csúnya volt...Aztán nagy büszkén ültem be először az új autóba.Ami egy gyönyörű(szerintem) chevrolet lacetti.Használt.


Én csak ha messzire mentünk és muszáj volt akkor ültem bele az autóba,egyébként gyalog jártam:)

15/L

2010. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Háát igazság szerint nincsrá pénz de végülis most lesz pénzünk valamennyivel több... és azt mondja elkell tenni rosszabb időkre nem kell autó úgysem járkálunk messzire, meg jóaz mert nem ez a legfőbb de azért elég szar érzés :S más meg ááh... énis kb úgy vok mint az uccsó válaszoló csak ha muszáj ... :(
2010. jan. 19. 19:36
 4/15 anonim ***** válasza:

hááát ha szüleid tényleg nem akarnak új autót venni, akkor tényleg nem lesz új autó

de ha vesztek rá ilyen erős matricákat, vagy ilyen öntapadós színes papírból kivágtok jó kis mintákat és ráragasztjátok az autóra, akk legalább egyedi lesz :)))

persze nem biztos hogy ez ízlésesen megoldható (pl kocsi színe miatt)

2010. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.

Meg nehogy már azt csináld amit ők mondanak, érezni fogják hogy ők uralnak téged. Ha azt mondják az a jó azt csinálod ha azt mondják ez a jó ezt csinálod.

Vedd fel azért is azt a ruhád főleg ha szereted.

2010. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Előző nem ide xD
2010. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De nagy gondod van! Ha ennyire zavar, menj dolgozni és vegyél egy kocsit!
2010. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudom van rosszabb is de ezt mindig mondhatod, hogy van rosszabb is, és amúgy nyáron megyek majd dolgozni de suliközbe érdekes lenne... és azokat akik bmw-vel meg ilyen olyan jó autókkal járnak hiába nem kőgazdagok lenéznek ...
2010. jan. 19. 20:01
 9/15 anonim ***** válasza:
a lada az tök retro:).egyébként ha nem tudtok újat venni, akkor csinálj viccet a dologból, hidd el humorral sokmindent meg lehet oldani.
2010. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
csak a közeli ismik, barátok tudják h ilyen autónk van de pl sok haver oszt társ nem ha úgy jönne ki biztos eltudnám ponékodni dehát azért rossz lenne :S sok ismeretlen is vagy akármit utcán,meg azért őkis akkor is úgy lennének vele h kiaz manapság aki nem tud megvenni egy-két milliós autót:S tudjátok van az a mondás hogy nem szeretek győzni, de veszíteni sem...
2010. jan. 19. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!