Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak azért...

Miért van az, hogy csak azért jön valaki erre az oldalra, hogy kötekedjen, csúnyán beszéljen másokkal?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 18:16
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ezt az utolsó választ kinyomtatom, kivágom a betűket, és megpróbálom helyes sorrendbe rakni, mert így ebben a formában nem nagyon értem... bocs.

Esetleg azt akartad mondani, hogy az én kérdésem hülyeség? (csak tippelek). Ha annak tartod, én igazán nem igénylem, hogy fáradj a válasszal, különösen, miután látom, milyen nehezedre esik megfogalmazni valamit :)))

2008. aug. 26. 16:32
 32/37 anonim ***** válasza:

én pl azért szoktam kulturáltan lefikázni másokat, mert idegesít, h primitív, vagy hogy nem bír 1 értelmes mondatot kiböfögni magából. talán ettől majd észreveszi magát.

a normális embereket nem fikázom. annyira azé nem vagyok perverz :p

2008. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Nem, nem erre a kérdésre mondom, hogy ostaba, hanem azokra, amik kb olyan jelelgűek, hogy "a barátom a hasamra élvezett, lehetek terhes?". Amúgy nem kell ilyen paranoiának lenni, én egyáltalán nem kötöttem se beléd, se a kérdésedbe, úgyhogy kérlek Te se tedd.
2008. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Én sem kötöttem beléd, vagy legalábbis nem ez volt a szándékom. Viccesnek szántam, ne haragudj!!

A fura kérdéseken én is ki szoktam akadni, de ha nagyon csúnya gondolataim támadnak, akkor inkább nem írom meg a kérdezőnek, mert valószínűleg nem egyforma az érdeklődési körünk, (esetleg az értelmi szintünk...), ezért nem is folyok bele a témába, mert valószínűleg úgy sem értenénk meg egymást. Persze vannak kivételek: amikor - úgy érzem - hogy ok nélkül bántanak valakit, netán engem, hát akkor belőlem is kibújik a kisördög, de utólag mindig megbánom, mert csak magamat idegesítem fel mások hülyeségeivel.

Érdekesek pl. a "Szerelem, szex" témakörben feltett (olykor bizony igen perverz) kérdések, azt hiszem, Te leginkább erre céloztál. Ezeket a kérdéseket többnyire nagyon fiatalok írják, és megdöbbent egyrészt, hogy sokszor mi mindent nem tudnak (talán nem a saját hibájukból), másrészt hogy milyen disznó dolgok érdeklik őket. Szoktam néha válaszolni, mert valahol azt érzem, hogy ez az egyetlen fórum, ahol kielégíthetik a kíváncsiságukat, magyarul: nincs normális felnőtt ember a környezetükben, akivel beszélgessenek!!! Megdöbbent viszont, hogy mennyi ember küzd nehézségekkel a kérdés megfogalmazása, illetve leírása terén! Én ezt annak tulajdonítom, hogy manapság már nem szeretnek olvasni a fiatalok - tisztelet a kivételnek - ezért inkább buta kérdéseket tesznek fel unalmukban, vagy ha nem jut eszükbe semmi, akkor mások kérdéseire mocskos, kötekedő válaszokat adnak.

2008. aug. 27. 09:32
 35/37 anonim ***** válasza:

Igen arra a témakörre céloztam. Szégyen, nem szégyen néha állati jókat röhögök némely válaszokon.

Meg volt 1 srác, akit a szar jegyei miatt erdélybe küldtek a szülei, és azér rinyált, h egyik bnőjét se dughatja meg. Hát baromira nem tudtam sajnálni, és minimum 20 ember oltotta, h inkább örüljön ennek. Nemtom mér mondtam el, de jól esett ^^

2008. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Én is szoktam jókat derülni néhány kérdésen. A mostani "favorit" a "Hogy viseljem el, hogy a párom egész éjjel rettentő büdöseket eresztget?" c. kérdés - hát patakokban folyt a könnyem a nevetéstől:)))!!! De ez inkább aranyos.

Hogy "Mi a műfaja az Arany embernek" - na itt már kicsit felszaladt a szemöldököm - de azért válaszoltam legjobb tudásom szerint...

A disznó dolgokra inkább nem reagálok, mert nem nagyon tudok. Ami eszembe jut, azt meg inkább nem mondom. Azért jó ez az oldal, szeretem :))

2008. aug. 27. 17:39
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de aranyosak vagytok xD
2008. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!