Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ázsia centerben szervkereskede...

Ázsia centerben szervkereskedelem folyik, vajon igaz?

Figyelt kérdés

Hallottam egy olyan történetet hogy az Ázsia centerben a próbafülkék alatt csapóajtók vannak, és ezeket kinyitják ha bemegy vki(alkalomadtán vagy nemtom) és a szerveit eladják meg ilyenek. Egyik ismerősöm ismerősének a húgával elvileg megtörtént ez, de a rendőrök megtalálták az eltűnés napján alagsorban leborotvált fejjel(??)

Ez csak egy városi "legenda" nem?? Vagy legalábbis egyik verziója.. Akitől hallottam, mindenkinek ezt mondogatja, meg hogy ne menjünk oda.

Ti mit gondoltok???


2010. ápr. 9. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam,hogy egy lánynak a wc-ben kiszedték a belső szerveit.Nem tudom,szerintem nem igaz,de ez előtt se jártam oda,szóval nem vesztettem semmit.
2010. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
menj oda és kiderül.sztem kamu
2010. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
ez az egész városi legenda egy japánban vagy kínában (már nem emlékszem pontosan) valóban megtörtént esetből kerekedett ki.
2010. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Én akárhányszor bementem nem történt semmi...Szerintem ez csak kamu. Vagy lehet, hogy már 1× megtörtént..
2010. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

Igen, nekem is kiszedték az egész tüdőmet sajnos. És utána nevettek :(

Gonoszok vannak ott, nagyon gonoszok!

2010. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Gondolod,ha ilyen gyanú felmerülne,akkor az üzletet nem zárták volna már be?

Nem kell minden ostobaságot elhinni.

2010. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hát én nem hiszem el. de az a csaj aki mesélte nekem, tiszta kattant. paranoiás szerintem. tömegközlekedéssel se nagyon mert utazni, mert "csomó ismerőse alatt kigyulladt már"...........
2010. ápr. 9. 18:09
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
xĐ jajj,de nagy butaság,istenem...
2010. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
így olvasva,mintha a Sweeney Todd+ A parfüm-egy gyilkos története lenne összemixelve.Külföldön valahol talán,de itt nem hiszem,rengetegen járnak,ki is gyünnek a bótbul,ismerőseim is.Ha igaz lenne,itt csődbe mennének.
2010. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mesélték ezt már egy gyöngyösi kíai üzletről, meg egy egri butikról.. érdekes kis történet kerekedett ki, úgylátom, már lassan minden bolt belefűződik ebbe a "legendába".. Ha így lesz, mégis hol fogunk vásárolni? :D Ne higgyetek el ilyen baromságokat!
2010. ápr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!