Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ázsia centerben szervkereskede...

Ázsia centerben szervkereskedelem folyik, vajon igaz?

Figyelt kérdés

Hallottam egy olyan történetet hogy az Ázsia centerben a próbafülkék alatt csapóajtók vannak, és ezeket kinyitják ha bemegy vki(alkalomadtán vagy nemtom) és a szerveit eladják meg ilyenek. Egyik ismerősöm ismerősének a húgával elvileg megtörtént ez, de a rendőrök megtalálták az eltűnés napján alagsorban leborotvált fejjel(??)

Ez csak egy városi "legenda" nem?? Vagy legalábbis egyik verziója.. Akitől hallottam, mindenkinek ezt mondogatja, meg hogy ne menjünk oda.

Ti mit gondoltok???


2010. ápr. 9. 17:41
1 2 3
 21/22 patacsata2012 válasza:
45%

Vásároljatok a Coop-ba, a Deikmanban,a fiúk : Adidas boltba

a lányok meg:Warp Zone-ban xD ennyi az egész.. (csak pénz kell) de megéri mint hogy elpatkolják a szerveiteket!!xD

2012. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az a furcsa, hogy mindenkinek csak az ismerősének az ismerősének meg annak az ismerősének a rokonával történik minden.. Akivel meg ilyesmi történt, vagy a közvetlen hozzátartozójával az meg némán ül, és az ilyen kérdésekhez oda se tolja a képét, hogy figyelmeztessen másokat!? Érdekes..
2013. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!