Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit csináltatok...

Lányok! Ti mit csináltatok ilyenkor? (lentebb)

Figyelt kérdés
nemsokára osztály kirándulás és nekem pont akkor fog megjönni!!ja és a balcsira megyünk!!! nektek is volt már ilyen?
2010. ápr. 25. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Osztály kiránduláson nem, de amikor családdal mentem Balatonra, úgy már sokszor meg volt. De nem volt belőle probléma, mert tampont használok. :)
2010. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
menstuáljjá a balatonba baz+, ki látja?
2010. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köcce, de ha olyan lesz a fürdőruhám?? ettől félek a legjobbna :S
2010. ápr. 25. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, amikor én voltam 10 napos táborban, tök jó volt... 1. napon jó idő volt, de nem mentünk le a strandra, aztán a következő 5 napon szar lett az idő, és akkor jött meg, az ötödik napon már lehetett fürdeni, de én napoztam, aztán bementem :D Akkor pont elmúlt, és fürödhettem én is.
2010. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
ne menj be a vízbe, ki volt az az idióta aki azt írta??? az első napokban ne menj vízbe, napozz, aztán tamponnal bemehetsz, de ilyen vizekbe nem túl biztonságos bemenni, amikor megvan :S biztos lesz olyan osztálytársad, akinek szintén akkor jön meg, majd vele napozhattok :)
2010. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan, ha mindig oda figyelsz h időben cserélj.
2010. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mért ne mehetne be a vízbe tamponnal? :D Semmi baja sem lesz, neked hol járt az agyad felvilágosításnál? Direkt elmondták, hogy tamponnal nyugodtan belehet menni a VÍZBE! :P
2010. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én azt tudom mondani,hogy ha megteheted(?)

Akkor tampont használj csak elöfordul,hogy tudod majd feltenni,például hugom elsőre nem tudta feltenni én elsőre feltettem,fájdalom nélkük.(hugomnak később fájt)


Ha tampont használ miért ne mehetne be??!!

Az a lényeg,hogy időbe cseréld és tusolj sokat.

Higénikus legyél és semmi gáz nem lesz.:)


Ha pedig betét marad akkor nem mész vízbe és felvehetsz egy kisrövidnacit vagy van az a szoknya kendő vagy mi :D

sok sikert,jó,hogy ti balcsira mentek,mi régen jó ha a szomszédos városba átmentünk 2 napra.:))

2010. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem azt mondtam, hogy tamponnal ne menjen, hanem annak aki ezt írta: menstuáljjá a balatonba baz+, ki látja?

egyébként meg a Balaton nem annyira tiszta, szóval szerintem inkább maradjon kint...

2010. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mond meg az osztályfőnöknek (vagy akivel mentek), hogy nem mehetsz a vízbe női dolgok miatt. ezt megértik a tanárok. :) remélem segítettem. :) nekem még nem volt ilyen... remélem nem is lesz. :$
2010. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!