Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltatok ilyenkor?

Mit csináltatok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Éhes vagyok nagyon,de próbálok enni és két falat után már nem megy,a hányinger véget.Pedig még akkor is éhes vagyok.

Most leszünk 12 hetesek.Meddig tart még ez?Mit tegyek?

Hiába próbálok olyat enni amit nagyon kívánok,egyszerűen semmi nem megy.Már 6 kg fogytam.


2010. dec. 23. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Többször kevesebb falat.

Nem mindig az segít, amit kívánsz.

Nekem pl. a szénsavas cuccok enyhítették a hányingert. Persze jó hidegen, jégkockákkal. Trappista sajt, és a paradicsomos kaják (kposzta, leves, húsgombóc) ami még szintén jó volt. Ami rontott: kekszfélék, kenyérfélék, nápolyi. Ki kell tapasztalni. Van akinek semmi nem jó, csak az idő múlása.


Sima EGIS-es B6 vitamint is kipróbálhatod.


Én nem terhesen az Elevittől is rosszul voltam. Te mit szedsz?


Hánysz is?


Az elsővel 13 hétig, a másodikkal 12 hétig, a harmadikkal 24 hétig szenvedtem.

2010. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Az Elevitet szedem.Nem szerencsére eddig még nem hánytam.És remélem nem is fogok.

A szénsav nekem is bejött,reggel azt szoktam,2 korty is elég.

Remélem már jobb lesz.

Az első pár hétben volt a legrosszabb,aztán egy picit jobb lett,most megint elég kellemetlen.

Köszönöm a válaszod.

2010. dec. 23. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Már csak pár nap, kitartás addig!!!

:)

2010. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!