Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem zárják ki azokat...

Miért nem zárják ki azokat akik megsértik a szabályzatot?

Figyelt kérdés
Szomorúan tapasztaltam tegnap feltettem ezt a kérdést és ki lett törölve .Az a szomorú tapasztalatom,hogy egyre több válaszadó ír megsértő válaszokat pedíg a szabályzatban le van írva aki megszegi azt kízárják és sajnos semmi.Remélem ezt a kérdést nem fogják kitörölni.
2008. júl. 10. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem csak úgy letöröltük, hanem ide irányítottunk, mert itt már leírtuk, mit kell tenned, ha ilyet látsz az oldalon:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__33175-mi..


Mi sem láthatunk mindent, és nem lehetünk itt a nap minden órájában, azzal, hogy leírod, valaki megsértette a szabályzatot, nem tudunk mit kezdeni, naponta többszáz kérdés, többezer válasz érkezik a kérdésekre, nem tudjuk átböngészni az összeset. Ha konkrétumot írsz, utánanézünk az esetnek, és ha szükséges tiltunk.


Ügyfélszolgálati e-mail címűnk: info(kukac)gyakorikerdesek.hu , ide várjuk az ilyen észrevételeket.

2008. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ okosabb lettem!
2008. júl. 10. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt azért kicsit álságosnak tartom. nekem már nem egy kérdésemet kilőtték, átírták, mert nem tetszett neki. közben meg a cigányozós/zsidózós/buzizós kérdésekkel meg tele a padlás...

csak az enyémeket olvasnák? vagy csak a saját szájuk íze szerint válogatnak függetlenül a a szabályzattól?


igen, most éppen kekec és rosszindulatú vagyok.

2008. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezzel a "kedves" válaszolóval van tele a bugyrom... Hogy lehet ilyen paraszt válaszokat írni, mint ez?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

És akkor szerinte mi vagyunk a buták... Akkor ő micsoda? Na őt tök jó lenne ha kitiltanák.

2008. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszönöm szépen a válaszokat!Elolvastam nagyon dúrva!!!!
2008. júl. 11. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!