Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lenne ha a gyik regisztrálá...

Mi lenne ha a gyik regisztráláskor egy intelligencia tesztet végeztetnénk el a regisztrálókkal?

Figyelt kérdés
úgy érte rengeteg kis takony góc van aki ide csak huszárkodni meg baromságokat irogatni jár fel . ennek a tesztnek a lényege ha valaki seg.ghülye(bocsánat a modoromért) azt csak kérdést tehetne fel és nem írhatna válaszokat.szerintetek?
2010. júl. 2. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
78%

Oltogass meg pontozz le, ha akarsz, de úgyis elolvasod... -.-" :D

Szerintem egód az van. Nem vagy Te is véletlenül egy "kis takony góc van aki ide csak huszárkodni meg baromságokat irogatni jár fel . "? Már megbocsáss, de a kérdésedből, meg a válaszaidból ítélve nagyképűnek és beképzeltnek tűnsz, mintha Te mindenkinél, legalábbis az általad hülyének titulált embereknél okosabb lennél, vagyis bocs: jobb. Mintha őket is az uralmad alá vonhatnád. Szerintem menj pszichológushoz. Amúgy az ezotéria nem hülyeség, ha annyian hisznek benne, csak hit kell hozzá, nem pedig ilyen gúnyos hozzáállás. Ez a legfőbb jellemzője a hülyéknek. Meg ha lenne IQ teszt, akkor sokan nem jutnának át. Ők nem hülyék, hanem buták és nem biztos, hogy a saját hibájukból. Vannak olyanok is, akik talán tényleg okosodni járnak ide, nem csak ilyen hülye kérdéseket feltenni. Mindenesetre, ha belegondolsz... Vélemények és pofonok.

2010. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
66%
ha lenne teszt a googlebe a valaszokat meglehetne keresni. mert o a baratunk. :)
2010. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim válasza:
Ez tuti terhes
2010. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 A kérdező kommentje:
kedves 10:14 es . nem tudom te mi alapján mondod ,hogy egoista vagyok ugyanis egy szóval se mondtam azt ,hogy én vagyok itt a legokosabb és nem dicsértem magam sehol se .ennek ellenére te megvádolsz engem ,hogy egoista vagyok. tudod mit jelent az ? szerintem nem.beképzelt se vagyok és kétlem ,hogy aki az ezotériába hisz annak lenne bármi alapú élet tapasztalata. minden úgy történik körülötted ahogy te alakítod nincs egy felsőbb rendű hatalom ami "bábozik" velünk de ha lenne téged már az első szakadékba b@szott volna bele. legközelebbi kedves hozzászólásodat várom :)
2010. júl. 3. 18:14
 15/85 anonim ***** válasza:
76%
Nem támadtalak, csillagom, de Te rögtön. Na szóval, akkor én is. Csak burkolt dicséretben gondoltál magadra, legalábbis semmi jogod lenézni az embereket, így általánosságban, szívem. Ja, ez a lekezelő, undorítóan szívélyes modor, jaj, édes, hányhatok? Az ezotériában van aki hisz és van aki nem. Aki nem tud normálisan, káromkodás nélkül beszélni, az nyugtatózza magát, kicsikém. Ki tudja mik léteznek? Az ilyen beszűkült látóterüekből lesznek később a "drogos bunkók és prostik", ha már káromkodunk, drágám. Nem érdekelsz, mert egyszerűen lenézlek. Semmibe veszlek, mert a szememben egy senki vagy ezzel. Mondom: oltogathatsz, lepontozhatsz, de rajtam "uralkodni" nem fogsz tudni. Ha meg nem érted, amit mondok, az a te hibád!
2010. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 A kérdező kommentje:
haggyál már békén olyan vagy mint egy pióca :/ ennyi erővel te meg pedofil vagy mert minden második mondatodba kicsikémnek meg drágámnak szólítasz. menj már el kérlek!
2010. júl. 3. 22:27
 17/85 A kérdező kommentje:
és ne csak írogassál arról ,hogy semmibe veszel légyszíves tedd azt nézz semmibe és ne írj ide többet .
2010. júl. 3. 22:27
 18/85 anonim ***** válasza:
73%
xD! Mi az, hogy hagyjalak békén? Ja így könnyű, hát ezt vállalni kell. Ha beszólsz, az nem úgy van, hogy hagyom, "cicám". xD 13 éves lány vagyok, nem pedó. Csak én is utánozni akartalak, hogy éreztessem veled, hogy elmehetsz a búsba, de sajna én nem tudom úgy játszani a a fejem, mint Te. :O Igen, semmibe veszlek. De egy sneki nekem ne szólogasson be! Rémálomkat! ^^
2010. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 A kérdező kommentje:
akkor megkérhetlek ,hogy 13 évesen ne ossz ki engem a "pszichológia tudásoddal" köszönjük emese. a viszont látásra.
2010. júl. 3. 22:42
 20/85 A kérdező kommentje:
tudod engem ne nevezz senkinek .én valószínűleg többre vittem mint te . lehetséges ,hogy ez idő közben máskép lesz de jelen pillanatba te onnan lentről ne ugass nekem felfelé.és az is vicces ,hogy te 13 évesen takonygócóztál le
2010. júl. 3. 22:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!