Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lenne ha a gyik regisztrálá...

Mi lenne ha a gyik regisztráláskor egy intelligencia tesztet végeztetnénk el a regisztrálókkal?

Figyelt kérdés
úgy érte rengeteg kis takony góc van aki ide csak huszárkodni meg baromságokat irogatni jár fel . ennek a tesztnek a lényege ha valaki seg.ghülye(bocsánat a modoromért) azt csak kérdést tehetne fel és nem írhatna válaszokat.szerintetek?
2010. júl. 2. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
Végülis tök mindegy mit írok, de nekem is tök mindegy mit írsz. Nem tudom mennyi az IQ-m most, de nem vagyok egy hülye gyerek, mert már 9 évesen volt 130... :/ Hivatalos mérés, felnőtt teszttel, 60 pontból 54. Tehát nem magamra vettem, hanem muszáj volt megszólalnom - bocs, hogy élek, de már megérte. Lefikáztál jó pár embert, hisz a kérdésed erről szól. Ez egoista dolog, hogy te okosabbnak hiszed magad. Azt hiszem, és nem csak szerintem. Na mindegy... Örül a pici szívem, mert ez végre normális hangvételű volt - mondjuk nem tudom, nem ízért írom, hogy elolvasd. A szavaidat meg nem forgatom ki, csupán felidéztem miket mondtál ez nem egyenlő a felforgatással. Te mondtad őket - nem én. Kor... Én már 13 évesen nem tűröm el ezeket. Nem érdekel a kor és kész, akkor is megvédem magam, nem tűröm el, hogy valaki beszóljon, azért, mert idősebb. A kor nekem egyáltalán nem számít. Ha valamiért vitatkozni kezdek, akkor én azt nem fejezem be vesztesen. Abból meg, hogy kinek milyen a helyzete, nem kell versenyt csinálni. Meg nem hiszem azt, hogy okosabb vagyok nálad, ezt azt hiszem egy szóval sem említettem. Én csak annyit tudok, amennyit eddig a suliban tanultam. De ez független az érettségtől. Tök mindegy végülis. Na szóval nem látok be semmit, mert nincs mit. Öhm, ennyi...
2010. júl. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 A kérdező kommentje:
megvéded magad ? te jöttél nekem ...
2010. júl. 7. 03:12
 63/85 anonim ***** válasza:
Bocs, durván fogalmaztam? :D
2010. júl. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
Amúgy már megint 83%-os vagyok... xD
2010. júl. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 A kérdező kommentje:
így van 83 % os vagy... és még csak 13 éves... én 100 as vagyok 17 en :)
2010. júl. 7. 18:09
 66/85 anonim ***** válasza:

84% xD

Jól van, hagyjuk...

2010. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 A kérdező kommentje:
remélem csak meguntad mert én igen :)
2010. júl. 8. 18:03
 68/85 anonim ***** válasza:
Öhm, azért mondom, hogy hagyjuk... De ne legyél lekezelő. A kor független az érettségtől. Te is voltál 13. Na mindegy.
2010. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 A kérdező kommentje:
de én csak személyesen szóltam be a nagyobbaknak :) mondjuk elsős koromba volt a legnagyobb szám a 8 . osoknak :D szerintem te is ilyen vagy :D
2010. júl. 8. 23:02
 70/85 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy személyesen vagy számítógépen keresztül, de megmondom, ha valami nem tetszik és ebben nem akadályoz a korom se.
2010. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!