Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lenne ha a gyik regisztrálá...

Mi lenne ha a gyik regisztráláskor egy intelligencia tesztet végeztetnénk el a regisztrálókkal?

Figyelt kérdés
úgy érte rengeteg kis takony góc van aki ide csak huszárkodni meg baromságokat irogatni jár fel . ennek a tesztnek a lényege ha valaki seg.ghülye(bocsánat a modoromért) azt csak kérdést tehetne fel és nem írhatna válaszokat.szerintetek?
2010. júl. 2. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
47%
Nem Mondtam rád semmit, ja és hetedikes vagyok (15 éves)
2010. júl. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
31%

A Másik meg amit rólam állítasz nem Igaz!!! Talán az eggyik egy kicsit, az h Hülye vok, de csak a Tanulásban! elárulom 55%-os az IQ-m ez miatt járok "Speciális iskolába" De ez még nem azt jelenti h hülye vok, mert azért tudok is valamit, ha nem is a tanulásban, de az Informatikába király vagyok!

Ha jó Vagy informatikából erre válaszolj

Mi az Ip Cím?

Mi Az IPV4 mi az IPV6?

Mi a p2p? mi a Különbség a Dinamikus és A Statikus IP Cím között? Akkor ki is a hülye?

2010. júl. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
31%

Mi A Domain? Mi a szerver, mire használják? Mi a Seed szerver Mi a Proxy? Mi az FTP? (File Transfer Protocoll) Milyen Wi-fi Titkosítások vannak? (Segítek ezek közül egyet WEP-nek Hívnak) de még ezen kívül van kettő

Mi az a PING?

Na akkor ki is hülye? Szerintem Te! Ha ezeket Tudod Google és egyéb Segítség nélkül akkor Nem vagy hülye! De ha kilesed valahonnan az Csalás!

És úgy vigyázzá Kislány, mert egy nap Megszerzem az IP Címed az IPV4 és IPV6 Átjáróidat és egyszer csak azt veszed észre hogy Vége a gépednek, telepítheted újra az Egészet! (Fogadok nem tudsz telepíteni XP-t képzeld én Linuxot is tudok!) De Windows Xp-t használok mert a Linux nem jön be nekem annyira!

Jobb lesz ha nem állítasz ilyeneket rólam, mert egynap még feltöröm a Géped! Nekem legalább van hozzá tudásom, nem úgy mint neked! Lehet hogy a Tanulás nem megy annyira, de mondtam hogy az Informatikába Király vagyok!Gyorsan írók,csal lassan olvasok (És nehezen)

ezért használok SpeakBoardot!

Nagyon Vigyázz, mert egynap Beköszönt a "Kék-halál"

2010. júl. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
47%
vpeter1995 te biztos vagy benne, hogy nem értettél félre valamit? Mert nekem erős a gyanúm, hogy de.
2010. júl. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem, (Habár A Wi-Fi Titkosításoknál Lehet mert van valami PSK is! De máshol Bisztos hogy nem!
2010. júl. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
47%
és bocsi hogy ilyeneket írtam, de Nagyon Felidegesített amit írtak rólam!
2010. júl. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
47%
Na megyek aludni, mindjárt reggel lesz:D
2010. júl. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem, hogy hiába olvasgatom, amiket írtak a többiek nem vagyok benne biztos, hogy neked szólt! Lehet, hogy félreértetted. De ezt úgyis csak a 13éveslány megmondja.
2010. júl. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
59%
Ööö... vpeter1995... Ezt most nekem írtad? Veled nincs semmi bajom. Jó, okos vagy. Köszi, nem kell kék-halál. :D
2010. júl. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
Oh... Ez megható... Látom lepontoztatok. Hajrá! ;)
2010. júl. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!