Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lenne ha a gyik regisztrálá...

Mi lenne ha a gyik regisztráláskor egy intelligencia tesztet végeztetnénk el a regisztrálókkal?

Figyelt kérdés
úgy érte rengeteg kis takony góc van aki ide csak huszárkodni meg baromságokat irogatni jár fel . ennek a tesztnek a lényege ha valaki seg.ghülye(bocsánat a modoromért) azt csak kérdést tehetne fel és nem írhatna válaszokat.szerintetek?
2010. júl. 2. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 A kérdező kommentje:
nem tudom mit akarsz nem is érdekel amint meglátom ,hogy 83% os ír már bele se kezdek :)
2010. júl. 4. 16:47
 32/85 anonim ***** válasza:
82%
Hahaha. Ezen most jót nevettem. Hazudsz! Épp most hazudtoltad meg magad, ez nagyon szánalmas. Én vagyok a legmagasabb pont számú a válaszolóid közül. Akkor a többieknek hogy válaszoltál, ha el se olvastad őket? Vagy úgy érted, hogy csak 83% alatt olvasod el? De amúgy jellemző. Nem olvasod el, de okosabb vagy nálam. Nem ismered a véleményem, d etuti neked van igazad. Hát, puff. Amúgy nemrég regisztráltam, a pontom azóta felfelé nő azt hiszem. Tegnap még csak 80%-os voltam, ma már 83%. Nem értem a beszólásod lényegét. Reálisan látom a dolgokat, tehát a valóságot. Szóval biztos rossz lehet, hogy lassan olvasol, de ahelyett, hogy mindent a fejemhez vágnál, inkább fejleszd a tudásod. Ha lenne türelmed, akkor elolvasnál. De így nem tudsz semmit. Ez... nem is tudom. Szánalmas? Na mindegy. A többi kommentelő remélem nem olyan lusta és elolvassa. Kíváncsi lennék, hogy a többieknek mi a véleménye. Amúgy ez nem úgy működik, hogy elmondasz mindennek, aztán még arra sem méltatsz, hogy elolvasd. Ez szégyen. Erre értettem a nagy egót és a lekezelő viselkedést. Sosem fogsz tudni semmibe venni, mert én is vagyok valaki. Nem érdekel, hogy megsértődsz-e, de a helyzet az, hogy rasszista, perverz, embertelen vagy. Ennyi. Bocs, ha durva voltam, de azt hiszem ez nem meglepő már ezek után. Ennyi...
2010. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
72%
Most írok még egyszer, hogy itt is lepontozhass és elégedett legyél a teljesítményeddel, hogy hú, sikerült levinned a százalékom. Olcsó játék, hülye gyerekeknek, de ha szórakoztatna a gondolat, akkor tessék. Sok sikert hozzá!
2010. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 A kérdező kommentje:
utolsó válaszod elolvastam mert ott tudtál mértékkel pofázni nem pedig szövegelsz ezrrel. nos elárulom nem szoktam senkit se pontozni és szerintem az az olcsó játék hülye gyerekeknek amit te csinálsz mi lenne ha anyáddal beszélnéd meg a nyomorod nem velem . lefogadom olyan csúnya vagy ,hogy a való életbe mindenki lekoptat és itt osztod a szárnyas angyal szerepét. mi lenne ha eltakarodnál a kérdésemből ? össze omlana a világ ? éppen ,hogy kijöttél anyádból gondolkozzál már el kis ribanc...
2010. júl. 4. 23:09
 35/85 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ezek után legyen már annyi eszed, hogy nem válaszolgatsz neki, mert sokkal értelmesebb nálad és ebből csak az sül ki, hogy minden hozzászólásoddal egyre mélyebbre süllyedsz.
2010. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
66%

Mért neked Mekkora az Inteligenciád? sztem nem lenne jó ötlet a teszt!!! A Másik Olvasgatom a válaszokat, de én nem fáradozok azzal h elolvassam, SpeakBoard-al Felolvastatom:D

SpeakBoard - a Beszélő Számítógép! mindig azzal olvasok fel mindent, mert mire elolvasnám az ilyen hosszú válaszokat este lenne! Am Bevallom elég Sz@arul Olvasok! És mindenkinek aki nem tud Jól olvasni a SpeakBoard Programot ajánlom! Minden felolvas magyarul (A Beszélő Számítógép) Tom h hosszú lett amit írtam, de ott a SpeakBoard:D

2010. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
100%
Hú. Használj SpeakBoardot. Amúgy vedd már észre magad! Térj észhez és viselkedj a "korodhoz" méltóan! Nem tudom mennyi idős vagy, tehát akkor inkább azt mondom, hogyha annyit kérkedsz vele, akkor viselkedj úgy, mint legalább, aki elvégezte a nyolc általánost! Én nem vagyok az a kifejezetten pasizós típus, sajnálom, ha csalódást okozok, de nem olyan vagyok, mint amilyeneket mondasz rám. A szerelem engem még nem érdekel, nem is tervezem nagyon, mert könnyű csalódni. Mindez nézőpont kérdése, hogy ki hogyan viszonyul a dologhoz, de szerintem te mindene belekötsz, amit mondok, úgy viszonyulsz a dolgokhoz. Bocs, ha csalódást okozok, de nem tudsz felhúzni engem, inkább kinevetlek. Egyre mélyebbre süllyedsz, ha nem vennéd észre. Eddig azt hittem, hogy van némi intelligenciád, de ez már elég tuskó modor. Ezek szerint mégis csak elolvasol. Szóval te hoztad fel a pontozást, már megbocsáss. Így csak magadba kötsz bele. Nem vagyok szárnyas angyal, (amúgy az angyaloknak nincs amúgyis szárnyuk?) én is ember vagyok. Rosszak az ismereteid a kifejezésekről, amiket használsz. Ütköznek a dolgok, amiket mondasz. Amúgy kapsz egy csillagot az "ijesztő" megfogalmazásért. Szóval, ez az, fiatal vagyok és akkor hogy lehetek most, amiknek nevezel? Már megbocsáss, de az IQ-d egyre süllyed, ahogy visszavágni próbálsz. Fiatal vagyok, bár MÉG MINDIG nem ismerjük a korodat, de állítólag idősebb is vagy nálam, de elárul a beszéd stílusod és modorod. Én nem süllyedek le soha a te szintedre, ne is várd, meg sem érdemled, hogy mindennek elhordjalak. Ahhoz fel kellene mérgesíts, de maximum megnevettetsz. Én mit csinálok itt? Úgy látszik, nehéz a felfogásod, bocs, de már százszor elismételtem, hogy nem hagyom, hogy egy ilyen ember engem lenézzen és támadjon, hogy "uralkodj" felettem. Nem tudom, mikor jut el végre a tudatodig. Perverz, rasszista, embertelen a megfogalmazásod. Addig egy senki maradsz, amíg nem leszel képes lenyugodni és higgadtan, okosan átgondolni a helyzetet. Nem tudom min gondolkozzak el, rajtad nem lehet min gondolkozni, mert szánalmas, amit művelsz. Nem ismerlek, szóval nem rólad mondok most véleményt, hanem a megnyilvánulásaidról. A te nyelveden kifejezve: "hülye vagy". Már bocs, de valahogy el kell juttatnom hozzád, másképp nem megy. Viszont ne is számíts rá, hogy én is ocsmányságokat beszéljek, nem fogom ilyenekkel lejáratni magam. Nagy kérés lenne egy normális választ kapnom a kérdéseimre, aminek vna értelme is (merthogy eddig mást sem csináltál, csak engem szidtál...)?
2010. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
82%
Hú. Használj SpeakBoardot. Amúgy vedd már észre magad! Térj észhez és viselkedj a "korodhoz" méltóan! Nem tudom mennyi idős vagy, tehát akkor inkább azt mondom, hogyha annyit kérkedsz vele, akkor viselkedj úgy, mint legalább, aki elvégezte a nyolc általánost! Én nem vagyok az a kifejezetten pasizós típus, sajnálom, ha csalódást okozok, de nem olyan vagyok, mint amilyeneket mondasz rám. A szerelem engem még nem érdekel, nem is tervezem nagyon, mert könnyű csalódni. Mindez nézőpont kérdése, hogy ki hogyan viszonyul a dologhoz, de szerintem te mindene belekötsz, amit mondok, úgy viszonyulsz a dolgokhoz. Bocs, ha csalódást okozok, de nem tudsz felhúzni engem, inkább kinevetlek. Egyre mélyebbre süllyedsz, ha nem vennéd észre. Eddig azt hittem, hogy van némi intelligenciád, de ez már elég tuskó modor. Ezek szerint mégis csak elolvasol. Szóval te hoztad fel a pontozást, már megbocsáss. Így csak magadba kötsz bele. Nem vagyok szárnyas angyal, (amúgy az angyaloknak nincs amúgyis szárnyuk?) én is ember vagyok. Rosszak az ismereteid a kifejezésekről, amiket használsz. Ütköznek a dolgok, amiket mondasz. Amúgy kapsz egy csillagot az "ijesztő" megfogalmazásért. Szóval, ez az, fiatal vagyok és akkor hogy lehetek most, amiknek nevezel? Már megbocsáss, de az IQ-d egyre süllyed, ahogy visszavágni próbálsz. Fiatal vagyok, bár MÉG MINDIG nem ismerjük a korodat, de állítólag idősebb is vagy nálam, de elárul a beszéd stílusod és modorod. Én nem süllyedek le soha a te szintedre, ne is várd, meg sem érdemled, hogy mindennek elhordjalak. Ahhoz fel kellene mérgesíts, de maximum megnevettetsz. Én mit csinálok itt? Úgy látszik, nehéz a felfogásod, bocs, de már százszor elismételtem, hogy nem hagyom, hogy egy ilyen ember engem lenézzen és támadjon, hogy "uralkodj" felettem. Nem tudom, mikor jut el végre a tudatodig. Perverz, rasszista, embertelen a megfogalmazásod. Addig egy senki maradsz, amíg nem leszel képes lenyugodni és higgadtan, okosan átgondolni a helyzetet. Nem tudom min gondolkozzak el, rajtad nem lehet min gondolkozni, mert szánalmas, amit művelsz. Nem ismerlek, szóval nem rólad mondok most véleményt, hanem a megnyilvánulásaidról. A te nyelveden kifejezve: "hülye vagy". Már bocs, de valahogy el kell juttatnom hozzád, másképp nem megy. Viszont ne is számíts rá, hogy én is ocsmányságokat beszéljek, nem fogom ilyenekkel lejáratni magam. Nyugodtan kötekedhetsz továbbra is, mint ahogy rólam állítod, amikor én nem kötekedem, hanem te teszed, vagy esetleg elgondolkozhatnál a dolgon, hogy valami értelmeset is kinyögj. Szóval belém kötsz, d emindenre van egy válaszom, engem nem tudsz támadni. Olvasd el miket írnak és rájössz, hogy igazam van. Itt névtelenül vagyunk, semmi baj nem történne, ha belátnád, maximum a büszkeséged csorbulna. Nagy kérés lenne egy normális választ kapnom a kérdéseimre, aminek van értelme is (merthogy eddig mást sem csináltál, csak engem szidtál...)?
2010. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, többször küldte el.
2010. júl. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
100%
A második a helyes.
2010. júl. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!