Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék? Többi lent.15/F

Mit csinálhatnék? Többi lent.15/F

Figyelt kérdés
Ennél rosszabb nyár még talán nem is volt. 1x voltam strandon, akkor is osztálykiránduláson. Egész nap gépezek/ Tv-t nézek, eszek, iszok, stb. Szóval ilyen általános dolgok.. Rossz idő miatt nem tudok mit csinálni a szabadban. A gépezést is unom már, facebook meg nem az én területem.. ismerkedni nem tudok senkivel, mivel falun élek. Most fogok menni 9-be, ezért is várom, hogy vége legyen a nyárnak. De az még 1 hónap, annyi idő alatt megőszülök az unalomtól. Valaki tud-e valami ötletet, hogy mivel üssem el az időt? :)
2011. júl. 31. 15:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
Esetleg elolvashatnál egy jó könyvet..
2011. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Ott nemnagyon vagy ami engem érdekel, ez a baj, meg, hogy nincs türelmem hozzá. :/
2011. júl. 31. 15:53
 3/63 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért.
2011. júl. 31. 15:53
 4/63 anonim ***** válasza:
téged véletlenül nem miklósnak hívnak?:DD
2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Nem :D mert? :)
2011. júl. 31. 15:55
 6/63 anonim ***** válasza:
csakmert öcsém dettó ilyen: DD nomindegy. hát falusi lányként ajánlanám a sportolást, haverokat.. jöjjetek össze időnként, nem kell bepiálni(bárha azt szereted akkor nyugodtan:D), csak jóttesz az együttcsövezés. megpróbálhatsz rajzolni is, pl képregényeket. nézz filmet, beszélgess családoddal, csajozz be, fogj lepkéket, vagy ami jön:D ereszd el a fantáziád és menni fog:)
2011. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:

Ne egri csillagokban gondolkozz, a Harry Potter könyvek nekem pl. nagyon tetszenek. Gondolom filmet is sokat nézel, szerintem járj el futni vagy úszni. Mást nem tudok mondani, ha ez se jó, akkor tényleg csak unatkozni tudsz. ;D

16/F

2011. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Csajozni nem tudok, de nem is akarok, mert lesz elég csaj az osztályomban. :D Amúgy Harry Potter sem az én területem. A futás az lehet, hogy majd újra beindul, mert futottam régebben kb 1 hónapja és tetszett, volt mivel foglalkoznom. Úszni meg ilyen időben xD. haverok meg nincsenek, mert volt osztálytársaim szavában csak a rák, meg ezek vannak, ezért nem csipáztam őket.. :)
2011. júl. 31. 16:06
 9/63 anonim ***** válasza:
100%

a könyvolvasás tényleg jó. én mindig úgy voltam vele, hogy belekezdtem, és nem tudott lekötni, vagy meguntam. de ha kiveszel egy jó könyvet, pár perc alatt belerázkódsz. én kapásból kiolvastam 2 hét alatt 11 könyvet. :P de ha ez nem jön be, találd fel magad.

-csinálj új hajakat magadnak

-próbáld fel a ruháidat

-nézd meg a kedvenc filmedet angolul, így a nyelvtudásodon is segíthetsz

-szórj szét konfettit, forgácsot a szőnyegen, majd szedd fel egyenként/időtöltésnek tökéletes

-takarítsd ki a szobádat vagy rendezd át

-ismerkedj fórumokon, én is fórumon ismertem meg az egyik legjobb barátnőmet

-álmodozz! :D

-csinálj valamit otthon. sütit, vagy ha ez nem akkor pl. valami házi készítésű arckrémet, neten jókat olvashatsz

-fesd ki a körmödet, próbálj mintát festeni bele

-vezess naplót, vagy tegyél ki új posztereket a faladra

-csináld magadnak egy forró fürdőt, amibe teszel valamit (só, olaj..), és merülj bele

csinálj magadnak karkötőt/nyakláncot. én gyöngyből szoktam valami szépet, most pl. fekete-fehéret hoztam össze. :D

stb.

2011. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
nab*dzmeg fiú vagy. akkor nem szóltam. :DDDDDDDDDDDD
2011. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!