Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék tenni, ha semmi...

Mit tudnék tenni, ha semmi önbizalmam?

Figyelt kérdés
14/f vagyok, átlagos, nem mondanám magam ducinak, elég magas is vagyok, nem illetném meg magam a "kocka" titulussal sem, és olyanok írjanak akik normális válaszokat is tudnak adni nem csak az új "troll" divatnak hódolnak
2011. aug. 4. 14:52
 1/3 anonim válasza:
Szerezz némi önbizalmat! Figyeld a csajokat, amelyik gyakran rád mosolyog, annál bejössz. Persze utána is, közben is, stb. el lehet baltázni, de ha sose próbálkozol akkor világ életedben önbizalomhiánnyal fogsz küzdeni. De ha abból indulsz ki, hogy a csajok is mind arra vágynak, hogy szeressék őket és mindegyik elég nyomorultul érzi magát amiért nem jön össze nekik egy pasi se, szerintem az is segít némi önbizalmat szerezni.
2011. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ember :/ önbizalmat nem itt kell keresni ... meg értem hogy kétségek közt vagy de gondolj arra hogy mi se az ölünkbe kaptuk az önbizalmat. Nekem elég nagy az önbizalmam mert kis koromba is meg most is mondják hogy jó képű vagyok meg hogy sok csajnak bejövők de ha mondjuk az egyik haverod olyan hogy menő akk ő segíteni fog neked hogy be csajos és az első komolyabb csaj után nagyot nő az önbizalmad :D Remélem hogy meg találod az önbizalmad de maradj is önmagad
2011. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Válassz egy sportot magadnak, és legyél benne profi!

Vagy gyúrd ki magad!

Gondolkozz el mi az, amit szívesen megtennél, de eddig nem merted valami miatt. Itt nem olyan típusú dolgokra gondolok hogy menj át a piroson vagy üsd le a matektanárodat. Olyanra gondolok, amiről tudod, hogy jó, vágysz is rá, de nem merted eddig mert féltél a környezeted reakciójától, vagy eddig nem volt szokás stb... pl szólj rá arra aki eldobja a szemetet az utcán, vagy kérj fizetésemelést a főnöködtől, szólítsd le a lányt aki már hetek óta tetszik és hívd randira stb...

2011. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!