Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 21 évesen senkim sincs és úgy...

21 évesen senkim sincs és úgy érzem, belefáradtam az életbe. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Nemrég oldódott meg családi probléma, ami évek óta megkeserítette az életemet. Mégsem tudok örülni, sőt szó szerint azt érzem,hogy belefásultam az életbe, nem motivál semmi, és sokszor érzem azt,hogy reggelente nincs értelme még felkelni se. Ezen kívül a családomon kívül senkire sem számíthatok, egyedül érzem magam. Nem sok mindennek tudok örülni, én , akinek mindig jókedve volt, szinte alig mosolygok vagy nevetek valamin. Amikor az utcán sétálok, mindig azt látom,hogy mindenkinek vannak barátai, csak nekem nincsenek, és ez borzasztó érzés. Itt a nyár, és én már sokadik alkalommal szomorkodom végig teljesen egyedül.
2012. júl. 10. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Richárd vagyok.

Már jó párszor elolvastam a kérdésedet,persze nem azért mert hülye vagyok,hanem mert nem értem...

Azt gondolom,mindenkinek valamilyen "küldetése" van az életben...neked is,nekem is,a válaszolóknak is.21 éves fiatal lány vagy akinek még sok szép dolog fog történni az életében,de ahhoz neked is tenned kell!Tudod,mindenkinek voltak,vannak és lesznek is rosszabb időszakai az életben,de ettől még nem szabad így gondolkodni hogy: "belefásultam az életbe, nem motivál semmi, és sokszor érzem azt,hogy reggelente nincs értelme még felkelni se"

Gondolj bele,milyenek lennénk ha mindig minden könnyen menne? Akkor mi formálna meg bennünket? Ott vannak a szüleid akik szeretnek,és mg sok mások is szerintem,mert úgy olvasom,hogy nem vagy rossz ember,tehát belőlük is meríthetnél.A másik meg,csináld azt a szabadidőben amit szeretsz!Azzal lekötöd magad,főképp ha mondjuk sportolsz,ott lesznek társaid is... Ezt mind-mind tapasztalatból írom neked,mert én is ebben a helyzetben voltam kb 1 éve...

Sok kitartást kívánok! És fel a fejjel,irány előre!

Szia :)

2012. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Teljesen ilyen vagyok én is. Csak az a baj, hogy ezen túlmenően nem tudok mit mondani... sajnos nem tudok segíteni, mert ugyanez a problémám. És ugye két kilátástalan, gondokkal teli emberből nem lesz egy mosolygós...
2012. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Richárd:


Én nem így gondolkodom(hogy belefásultam az életbe), hanem ezt érzem és nem tudom magamban leküzdeni ezt az érzést. A legnagyobb problémám,hogy nincsenek barátaim, persze ezen nyilván csak én tudok változtatni. De borzasztóan nehéz...

2012. júl. 14. 20:25
 14/14 anonim válasza:
0%

Szia!

Van egy jo megoldásom, ami minden problémára jó,Isten. Ő szeret teged, es kapcsolatba akar kerulni veled. Gyere el a Hit Gyülekezetebe, es ott megtalalod minden problemara a megoldast ;)

2016. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!