Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs bűntudatod, ha lógsz az...

Nincs bűntudatod, ha lógsz az iskolából?

Figyelt kérdés
Én vonattal járok iskolába, ma kétszer is kimentem az állomásra, mindkétszer azt mondták, hogy 1 órát késik a vonat, ezért végül szüleim tanácsára nem mentem ki harmadjára. Nem szoktam ok nélkül hiányozni, de ebben a tanévben ez már a második lógásom (szeptemberben volt az első), és kicsit bűntudatom van. Nem akarok hozzászokni a lógáshoz, mert jövőre ha főiskolás leszek, akkor ezt nem tehetem meg.
2010. jan. 25. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokott bűntudatom lenni, mert amúgy is csak a haszontalan órákról lógok el. Matekon, magyaron, törin mindig benn vagyok, ki nem hagynám őket. A többi abszolút nem lényeg, főleg, hogy meg se tudják tartani normálisan az órát. Angolból már leérettségiztem, lenyelvvizsgáztam, németet szívesen tanulnék, de a tanárom nem tud/nem akar tanítani. Alapok nélkül meg magamtól nehéz lenne. Év elején már nyüzsögtem, hogy át akarok menni másik csoportba (ahol tanulnak), de le lettem sajnálva. A vége pedig az lett, hogy már az a csoport is lehagyott bennünket. Elméletileg mi voltunk a haladók (gőzöm sincs, hogy kerültem ide...), a többiek meg a kezdők, mára már ez megfordult. Négy év alatt semmit nem tanultam nála.


Szóval ha németről van szó, simán ellógom.


Tesire nem szeretek bemenni, mert már iskolás éveim kezdetén megutáltatták velem - pedig azelőtt jártam úszni, táncolni. Kisiskolás koromban féltem a tesióráktól.


A biológia érdekelne, csak az a baj, hogy a tanárnő olyan emelt szinten tanítja a humán osztályt, hogy már a biosz-kémiások se értik, amit veszünk. És ha meggebedek, se tudok kettesnél jobbat írni.


Művészettörténet, zenetörténet, filozófiatörténet - ezeken az órákon nem csinálunk semmit, de ajánlott bejárni, mert kevés az óraszám, és nem lehet sokat hiányozni.

2010. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én 2 évig tanultam németet az angol mellett, de ez a 2 év pont elég volt arra, hogy én is megutáljam:D
2010. jan. 25. 16:10
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért szoktam lógni,mert nem érzem jól magam sok ember között, néha elég rosszul érzem magam ha el kell mennem valahova!
2010. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lógok, legtöbbször azért történik, mert nagyon álmos vagyok. Mivel szörnyű lelkiismeretfurdalásom lesz, ha "csak úgy" otthonmaradok, nem is tudok aludni, szóval inkább takarítok ilyenkor, aztán este ugyanolyan fáradtan zuhanok be az ágyba, mint amilyen eredetileg voltam. A nap végére mindig rájövök, hogy a pár "szabad óra" miatt hülyeség volt lógni.
2010. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
rengeteget lógtam tavaly, és nem volt XD
2010. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én most is lógok.

Csak egy kicsit van bűntudatom, de nem veszek róla tudomást.

Ezelőtt még soha nem lógtam, ez az első.

2019. máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!