Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért veszek mindent a szívemre?

Miért veszek mindent a szívemre?

Figyelt kérdés

Leginkább az emberekben való csalódás zaklat fel.

Kicsinek is ilyen voltam. Elvileg kinövöm, de csak a sírást tudom jobban visszatartani. Valami módszer, hogy letudjam sajnálni a lesajnálnivalót?


2010. júl. 2. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
én is mindent a szívemre veszek, nem nagyon tudsz mit tenni ellene, esetleg azt hogy megpróbálod elfelejteni. nekem szokott segíteni, ha oóilyen mélypontomon megnézek egy jó filmet, olyat amit már sokszor láttam, de mégis jó. ilyenkor elfelejtem a dolgokat olyan másfél-2 órára, de persze ettől nem oldódnak meg a dolgok....
2010. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, néha az évekkel ezelőtti dolgok is eszembe jutnak. Azért veszed a szívedre, mert van szíved. Ezek szerint meg tudsz érteni más embereket is, mert át tudod érezni a gondjaikat (ha veled történt volna, stb.) Válassz olyan hivatást, ahol ez a képességed a hasznodra válik.
2010. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pszichológus nem lennék, az emberek bajait biztosan a szívemre venném. :D
2010. júl. 3. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!