Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit fogyaszt pénzben egy...

Hosszúhajú kérdése:

Mennyit fogyaszt pénzben egy ionizátor napi pár órás használata?

Figyelt kérdés
kb napi két óra.

dec. 28. 05:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
na ez a gondom. nem látom, mert anyu kapta. nem tud képet küldeni, mert nem okos a telója ( 77 ) és én se tudom megnézni mert messze van. azt mondja nincs rajta márka vagy ilyesmi ( rossz a szeme! ) ő csak annyit lát hogy ionisator. kietlen helyen lakik, mást se tud megkérni hogy nézze meg - szóval ez egy nagyon nehéz történet. meg lehet hogy állapítani hogy legjobb eset - legrosszabb eset?
dec. 28. 16:44
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen, meg lehet állapítani.

Ha leolvassa a rajta lévő feliratot!


Ez a kérdés így olyan mintha azt kérdeznéd, hogy a fehér autónak amit tegnap láttál Pécsen, mennyi a fogyasztása és a végsebessége.

dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

2! köszönet a részletezésért!

8! köszönet hogy utána néztél!

azt mondja nem lát más feliratot csak ionisator. reméltem hogy egy tól-ig hasonlatot be lehet lőni. pl minden ilyen készülék minimum ennyit fogyaszt. gondolom 100-200 alatt forint alatt nem lehet??.

dec. 29. 03:09
 14/19 Szirty ***** válasza:

"...nem lát más feliratot csak ionisator..."


Nem az elejét vagy tetejét kéne nézni, hanem alját, oldalát, stb.

dec. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14. tudom. de már elengedtem ezt a témát. majd kiderül a számlából, aztán onnan már tudni fogjuk.
dec. 29. 08:28
 16/19 anonim ***** válasza:
doboza sincs meg?
dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16. Köszönöm ez egy remek ötlet megkérdeztem de sajnos nincs. A barinője adta neki csak úgy doboz nélkül mert ő sosem használta.

Köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat! Hát akkor majd kiderül a villanyszámlából.

dec. 30. 06:39
 18/19 anonim válasza:
Igen az én k anyámat hogy a kevés válaszos kérdésekre válaszolok hogy hátha segít még egy kicsit is :D tanulópénz volt büdös életbe többet nem lesz ilyen. Magyar mentalitás a fokon itt is mint látom.
jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18 egy szavazat sem értem
jan. 3. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!