Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell iPhone-ra rakni...

Hogyan kell iPhone-ra rakni facebook alkalmazást, úgy hogy mikor kiírok valamit, azt írja ki, hogy ekkor meg ekkor az Iphone használatával?

Figyelt kérdés
Remélem értitek a kérdést. Úgy szeretném kiírni telefonról a dolgokat, hogy azt írja alá: iPhone használatával nem pedig Mobilewebel, mit kell hozzá telepítenem??? mERT VAN IpHONEM.
2011. jan. 28. 18:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
61%

Fogadjunk, hogy azért, hogy villogj vele! x'D

Szánalmas vagy, már bocs. De, hogy a kérdésre is válaszoljak: Nem lehet megcsinálni!

2011. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg elég pofátlan vagy, hogy még azzal is villogsz, hogy iPhonod van.Te bajod, ne oszd meg más bajaid szegény barátaiddal.
2011. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
kit érdekel, hogy szánalmas vagyok-e vagy sem? cseppet sem ez volt a kérdés, mert tudom, hogy meg lehet, csak nem értek hozzá! Egyébként is téged mit érdekel, hogy így vagy úgy... én csak megkérdeztem!
2011. jan. 28. 18:12
 4/42 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDD
2011. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
31%
Hát, én ha olvasnám, hogy IPhone használatával, oda irnám az adatlapjára még azért is, hogy az IPHONE MÁR RÉG NEM MENŐ. Lehet, hogy a 12 éves ribiknek még bejön, de a telefonok a Galaxy S-nél vagy OMNIA 7-nél kezdődnek. Győkér. xDXD
2011. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
akkor vegyél azt. nyomorék:D teszed magad oszt nokia 1. kiadásod van XDXD hahahahaha
2011. jan. 28. 18:39
 7/42 anonim ***** válasza:
24%

Neem. Tévedsz köcsög képű. xDxD OMNIA 7-em van és most is arról irok. De úgy beverném a bölcs képed! :P:P Ja bocs, elfelejtettem, nem jutott eszembe, hogy most ez a divat:


Samsung OMNIA 7 használatával.

2011. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

fuh geccci neked ez szép telefon

[link]

én egy telefont nem azért veszek meg mert 45 gigabájtos meg faszomtudja sok egérfejű tudja ezt. hanem azért, mert tetszik. Ez kábé a DVD irányítójára hasonlít.:)

2011. jan. 28. 18:43
 9/42 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Izlések és pofonok. Amúgy igazad van. Hiszen az IPhone-ok sokkal másabbak, egyáltalán nem távirányitó kinézetüek. Dehogynem, ugyanolyan stilustalan szarok, mint a többi!!!

2011. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
azt teszem:):D
2011. jan. 28. 18:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!