Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell iPhone-ra rakni...

Hogyan kell iPhone-ra rakni facebook alkalmazást, úgy hogy mikor kiírok valamit, azt írja ki, hogy ekkor meg ekkor az Iphone használatával?

Figyelt kérdés
Remélem értitek a kérdést. Úgy szeretném kiírni telefonról a dolgokat, hogy azt írja alá: iPhone használatával nem pedig Mobilewebel, mit kell hozzá telepítenem??? mERT VAN IpHONEM.
2011. jan. 28. 18:01
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

mekkora f@sz a kérdező :D csak nevetni lehet rajta :D

az iphone nem nagy durranás igaz hogy most iphone 4-em van és arról írok de februárban már cserélem is le samsung galaxy s2-re mer az lesz a legjobb, az iphonet már a htc hd2 is leveri pedig sokkal régebbi mobil :D

erről ennyit meg a k.u.r.v.a. izetlen fejedről :D

2011. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Letöltöd Itunesban a Facebook alkalmazást és azzal ki fogja írni
2011. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
ez vagy idősebb és nincs ilyen telója, va még kis újgazdag de lúzer gyerek. Mert egy idősebb (min. 17éves mint én) már nem "villlog" vele, mert akinek ilyenje van annak teljesen természetes ez a telefon, én sem vagánykodok vele, meg veszem elő hogy váóó, mert teljesen megszokott...ugyanúgy bánok vele, mint más az ő telefonjával. Továbbá, az ilyen gyerkőcöket eltüntetném mindenhonnan hogy ne is létezzenek...mert nem hiányoznának a kutyának se..
2011. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
100%
sziasztok :) én egy 15 éves lány vagyok és képzeljétek nekem is iPhone-om van :) .....nekem mondjuk nagyon sok idő kellett mire össze tudtam rá gyűjteni a pénzt....annyi szerencsém volt, hogy kaptam ösztöndíjat, és pont akkor volt a ballagásom is szval sikerült :) vettem használtan de nagyon jjó állapotban egy iPhone 3Gs- t és imádom.....szval arra szeretnék kilyukadni, hogy nem mindenki akar vele villogni, és attól, hogy még van valakinek nem kell ahoz ,,gazdagnak,, lenni, mivel az én szüleim ezt maguktól nem tudták vna megadni :$....de nem baj ez így jó :) SOHA nem cserélném el ezt másra :) és igenn APPLE fan vagyok :) sajnos a kérdésedre én sem tudom a választ :SS sajnálom :SS
2012. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
71%
Miért nem arra válaszoltok ami a kérdés??Nem tök mindegy nektek ,hogy milyen telója van??Azért mert valakinek IPhone ja van az menőzik??Ja és mellesleg még nagyon sokáig menő telefon lesz, csak azok a gyökerek irígykednek akiknek nincs!!!Vegyétek csak a szar Androidos f@sokat élén a galaxy s 2 vel soha nem éri utol az Apple cuccait és még a végére annyi , hogy nekem is Iphone 4s 64 gb van és nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

És én hogy tudnám azt kiírni, hogy HTC Sensation XL with Beats Audioval WuTang hallgatás közben egy Dr.Dre Solo HD-val? Fontos, mer szeretnék villogni :$$$

fkalap vagy öcsém, már bocs..."mert van iphonem"

én meg egy macbook pro 2,4ghz-ről írok éppen, mellettem itt a Dr.Dre telefonom, most én verjem magam, hogy menő vagyok? Nem menőségből teszem, hanem ami nekem tetszik...

Tanuld meg barát: cseszheted a márkás cuccaid, ha leszar téged mindenki mer 1 ilyen nagyképű kis paraszt vagy...

2012. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:

hát nemazért de a Macbook meg az androidos hulladékod üti egymást....a htc évek óta csak szarabb lesz hidd el én már csak tudom.


MacBook Pro 17" 2.4ghz i7 8gb ram használatával

2012. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
jézusom.ti nemvagytok normálisak a kérdező se.Miért akarod ,hogy ne azt írja ki,hogy mobilról küldve,az iPhone is egy mobil,te hülye.Nekem 2 telóm van.egy IPhone meg egy Samsung Galaxy Ace.Meg egy apple notebookom és nem villogok vele.Éppen olyanok,mint bármelyik telefon CSAK AZ ANDROID JOBB.
2014. máj. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam pár év után. Még mindig verebek vagytok. Azóta meg már 5s-em van gyíkok.
2014. júl. 14. 22:14
 40/42 anonim ***** válasza:

Akkor verd be a pofádat azzal a szarral :D ma már tényleg nem egy nagy durranás a 4 colos kijelzőével meg a felbontásával. Azt hittem már észbe kaptál azóta. Ma már ezerszer jobb mobilok vannak pl:

samsung galaxy s4/s5

sony xperia z2

htc one m8

lg g3

Ja és elfelejtettem :D

lg g3 használatával de mellette van még egy galaxy s4 :D

2014. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!