Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell iPhone-ra rakni...

Hogyan kell iPhone-ra rakni facebook alkalmazást, úgy hogy mikor kiírok valamit, azt írja ki, hogy ekkor meg ekkor az Iphone használatával?

Figyelt kérdés
Remélem értitek a kérdést. Úgy szeretném kiírni telefonról a dolgokat, hogy azt írja alá: iPhone használatával nem pedig Mobilewebel, mit kell hozzá telepítenem??? mERT VAN IpHONEM.
2011. jan. 28. 18:01
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem, nem. Mindegyik OMNIA-ban 5 megapixeles kamera van. Az elsőben is, a 2-ben is és a 7-ben is! :) De attól tényleg nem tudja mit beszél. Az OMNIA és az OMNIA 7 olyan, mint az Audi A4-es 1988-ból és az Audi A4-es 2010-ből. Csak onnan tudom, hogy előző telefonom sima OMNIA volt, de messze nem egy súlykategoria az OMNIA 7-el.
2011. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Anyám borogasss...... Életkor határ? 15? na, jó...16?

Kérdezőnek meg annyit, csinálj szépen aláírást, amibe azt írsz, amit akarsz

2011. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Édes Istenem!!! Kérdező, te hány éves vagy? Vagy mágis melyik tanyán nevelkettél? Én szégyenlem magam, hogy végig olvastam ezt az egész kérdés-hez tartozó válasz és komment sorozatot. Am igaza van az OMNIA hetes emberkének, az ő telefonja manapság tényleg elitebb, mint az iPhonok, használhatobb is és nekem is jobban bejön. És abba is igaza van, hogy anyádéknak járna 2 nagy pof!!!
2011. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Azért a "nevelkettél" se kutya xDDD
2011. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Igen, utána láttam, hogy nevelkedtél kellet volna, csak annyira felhúzott a kiscsávó, hogy gondoltam, ha én is parasztiason beszélek vele, akkor talán elér az agyáig, amit mondok!! :D:D
2011. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Van benne igazság! :DD
2011. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 BlueBull ***** válasza:
Nekem körülbelül tavaly szeptemberig tartott a nagy Ájfón rajongásom, amíg elnem kezdtem olvasni róla. Én sem vagyok túlzottan elragadtatva tőle akármilyen Apple, akárhány gigás verzióban adják ki nem lesz jobb. Másrészt mióta kijött az első iPod Touch, asszem 2007-ben, ugyanarra a kinézetre építik őket, csak az iPhone négy kicsit téglásabb. Mi amúgy sem vagyunk annyira tipikus hűdegazdagok, akik képesek megvenni 200-210 ezez forintért, ami a 2 tesómnak egy havi fizetése. (Én még nem dolgozok...) És ha telefont is akarok akkor az olcsóbb kategóriából, tudom, hogy nem tartozik ide, de elkellett mondanom! És nem szeretnék leállni vitázni senkivel. Köszi, Martin
2011. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Martin! Nem is kell! Egy korrekt véleményt nyilvánitottál ki! Csak a nem reális felfogású embereknek nehéz megérteni, hogy van élet az Apple gyáron túl is. :D:)
2011. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
nekem egy 6 éves Samsung telefonom van, azt cső, amíg működik, addig engem nem érdekelnek ezek a csúcs modern telefonok :D
2011. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 Cory Rose ***** válasza:
Jézusom azért nehogy már egy gyökér alapján ítéljétek meg mindenkit akinek iphone-ja van... :| Én nem mutogatni vettem az enyémet, és pont nem érdekel facebook-on se hogy mit ír ki.. És konkrétan röhelyes, mikor az ilyen 'faszagyerekek' az iphone-jukkal villognak, komolyan, én szégyenlem magam ilyenkor...
2011. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!