Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell iPhone-ra rakni...

Hogyan kell iPhone-ra rakni facebook alkalmazást, úgy hogy mikor kiírok valamit, azt írja ki, hogy ekkor meg ekkor az Iphone használatával?

Figyelt kérdés
Remélem értitek a kérdést. Úgy szeretném kiírni telefonról a dolgokat, hogy azt írja alá: iPhone használatával nem pedig Mobilewebel, mit kell hozzá telepítenem??? mERT VAN IpHONEM.
2011. jan. 28. 18:01
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%
Még vicsorogni sem lehet vele. Manapság már tényleg csak olyannak van IPhone-ja, aki akar fesziteni, de már azt sem lehet vele! Már az IPhone olyan életérzés, hogy mikor ránézel valakire és annak olyan van, akkor abból már látod, hogy az intelligenci szintje k.u.r.v.á.r.a nincsen rendben, mert normális ember telefont használni vesz és nem disztelenkedni vele....
2011. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
és én akarok feszíteni:D nekem ez az omnia fertelem.
2011. jan. 28. 18:52
 13/42 anonim ***** válasza:
19%
Nem, nem az OMNIA förtelem, hanem a nevelésed. Most menj ki és apádnak és anyádnak bassz le egy nagy pofont, hogy ilyen gyermeket neveltek. Jah és kérdezd, meg h annak idején cotton-ra nem futta, hogy a világ inteligenci szintjét velem ne tiprojátok a béke feneke alá??? :P:P:P:D:D:D MUHAHAHAHA
2011. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Douwe egberts Omnia

a telefonodat is egy szánalmas kávé márka gyártja XDXDXDXD

hahahahahaha

kussolj és tanulj! szürcsöljed az omniád renyheség

2011. jan. 28. 18:58
 15/42 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de nekem volt már Ájfón a kezemben és nagyon egy szar telefon. És nem, nem azért mondom, mert irigykedem, mert ha akarnék én is vetethetnék anyucival olyat, de egyszerűen szar az a telefon. :DD
2011. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Te gondolkozol egyáltalán? Vagy van neked egyáltalán némi eszed? Mert ha lenne felfognád, hogyha te csúfolkodsz az OMNIA kávéval, akkor én is mondhatnék egyebet az almákról!! De müveltebb vagyok. :P
2011. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim válasza:
60%

Szia!

Nekem egy samsung omniam van egy éve!és egyszerűen utálom!Lehet,hogy okos,de lassú!!!!ugyebár 5megapixeles kamerája van,amire én is azt hittem,h jajj de jó lesz,de ez is katasztrófa!most szeretném lecserélni iphonera,ami a tapasztalat szerint a 2 megapixeles kamerával is szebb képet csinál és nekem személy szerint mindenben jobban tetszik!én az omniáról csak lebeszélni tudlak!

2011. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Üllj le nah!! 1
2011. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Üllj le nah!! 1 éve még meg sem volt jelenve az OMNIA 7. Annyira látszik rajtad is, hogy Apple fan vagy és nem birod a kritikákat. SMAFU az egész, amit irtál. Életedbe nem járt a kezedben OMNIA 7, amiről éppen szó van!! Am most vezették be szeptember végén, akkor neked h volt 1 éve OMNIA 7-ed? Ha meg nem OMNIA 7-ed volt akkor mit szólsz bele? De mondom, csak kamuztál egyet ide, hogy védjed a mogyoroidat(almáidat). :P:P
2011. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Ráadásul az Omnia-nak is nem 5, hanem 8 megapixeles kamerája van, szóval te tényleg nem tudod mit beszélsz!
2011. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!