Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné ha megvennék egy...

Megérné ha megvennék egy Samsung Galaxy y-t?

Figyelt kérdés
Engem meggyőzött,meg nem szeretnék venni még komolyabb telefont.

2012. márc. 4. 01:17
1 2 3 4 5 6
 11/60 hurikan23 ***** válasza:

Az ace ehhez képest csúcskategória...


Most komolyan abból indulsz ki, hogy milyen az ace?

Mondjuk az ace-hez képest a fentebb írt Sony Live fényévekkel jobb.


Azt ugye tudod, hogy az ace-ben és a galaxy y-ban is armv6 proci van, míg a live-ban armv7?


Ha már szóba jött az asztali számítógép, akkor ez olyan különbség, mint ami egy intel p2 és egy p4 között van.

2012. márc. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Samsung E2121B-t


6 ezer ft és mindent tud amit a nagyok..


Amit nem tud az meg nem is számít!


Van vízálló változata is, azzal még úszhatsz is!

2012. márc. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:
:D Azt nem tudom most megmondani. :D
2012. márc. 4. 01:54
 14/60 A kérdező kommentje:
Tudom.
2012. márc. 4. 01:56
 15/60 anonim ***** válasza:
51%

#11.


Mondom én, hogy a galaxy név miatt akarja venni, hiába is tagadja.

Most már lejött, hogy neki az ace az jó telefon, akkor az y is az, mert galaxy név van ráírva.


Igazából ennél a xarnál a telenor one touch is jobb olcsóbban, az más kérdés, hogy csak a galaxy névtől csinálják magukat alá egyesek...

2012. márc. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
Százszor mondjam el h nem a galaxy miatt?????? De hát jól van nem kevés van a hülyéből. :D
2012. márc. 4. 02:01
 17/60 hurikan23 ***** válasza:
65%

Nem a galaxy név miatt?


Akkor írj már egy értelmes választ, hogy miért vagy annyira odáig érte, amikor 4000 forint-al többért egy fényévekkel nagyobb tudású telefont is kaphatsz. (Sony Live with walkman)?

2012. márc. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem jó telefon a samsung galaxy y:)

Én is gondolkodom,hogy veszek magamnak:) Egy Lg kp 500-as készülékem volt eddíg előttem meg olyanok amik nem érintősek... Jó rajta minden és az android is klassz:)

Különben a samsung galaxy y tömegtelefon lesz itt Magyoarországon mert olcsó, jó és a fiatalok is megengedhetik maguknak!!!:) Valamint 3 féle színben kapható: fekete, fehér és rózsaszín!:) A rózsaszín a kedvenc színem, szóval már a szín miatt is egy remek telefon mert ebben az árban és küllemben nincs nála jobb androidos telefon! És én (mint sokan mások is ebben az országban) nem engedhetem meg magamanak,hogy előfizetéssel vegyek telefont vagy kidobjak egyszerre 60 vagy 80 vagy esetelg 100ezer Ft-t!! Szóval samsung galaxy y:) Nyáron már mindenkinek ilyen telója lesz!!!:)

2012. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
Én is ezt próbáltam elmondani az előzőeknek. :)
2012. márc. 4. 12:50
 20/60 bp1985 ***** válasza:
Egy lg kp500-asnál persze hogy jobb. De a live-nál lényegesen sz@rabb. Még az One Touch-ot is előbb megvenném, mint a galaxy y-t. Pedig egyik sincs, de néztem az y-t, ill 2 hétig volt nálam egy one touch. Persze a sensation-t egyikre sem cserélném le, sőt még az e72-őt sem, hiába nem droidos.
2012. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!