Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné ha megvennék egy...

Megérné ha megvennék egy Samsung Galaxy y-t?

Figyelt kérdés
Engem meggyőzött,meg nem szeretnék venni még komolyabb telefont.

2012. márc. 4. 01:17
1 2 3 4 5 6
 51/60 hurikan23 ***** válasza:
100%

Neki aztán írhatsz bármit.


Az ő igénye az, hogy telefonáljon, faszbookozzon, meg sms-t írjon azt kész. Erre meg ez a teló kifejezetten drága.


Akinek meg 30 ezer forintja van az inkább vegyen egy blade-t, mint ezt. Akinek meg esze is van az tényleg gyűjtsön hozzá és vegyen egy jobbat.

2012. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%

"De van, az áruk. Egyszerű matek. Szerinted 30k = 45k, meg 36k??? Nem is értem hogy honnan jött az összehasonlítás. Senki nem mondta hogy az y jobb. Ki írt ilyet? Én azt írtam, hogy 30 ezerért nem lehet normálisabb telefont kapni garanciával. Drágábban biztos hogy lehet, de ennyiért nem lehet. Ez van."


Na most utánajártam.

A kérdést majd 2 hónapja írták. A Live akkor is 36k volt a t-mobile-nál.

Tudod mennyi volt akkor az y? T-mobilnál 32k.

Függetlenül 42k. A live 46 volt akkor függetlenül...


Kemény 4k különbség.

De ha most 30k az y és 45k szerinted a live, akkor egyértelműen a live tartja jobban az árát függetlenül.

Vajon miért is?

2012. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 hurikan23 ***** válasza:
100%

"De ha most 30k az y és 45k szerinted a live, akkor egyértelműen a live tartja jobban az árát függetlenül.

Vajon miért is?"


Vajon miért?

Mert az y a kutyának se kell, csak pár ilyen faxnak akik elélveznek a galaxy névtől.

2012. ápr. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
20%
Miért istenítitek annyira a SE Live with walkmant? Szerintem eléggé ronda készülék. Nekem is y-om van és nagyon jó,. A kamera,meg szép képeket csinál( jó nem profit),de szépet. És szerintem nagyon jó. Amúgy is most már lejjeb ment az ára....Megéri :)
2012. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
77%

Na megjött a szokásos havi galaxy y ajnározó...


Itt már nemcsak a live-ról van szó, hanem a huawei y200-ról is, de gondolon a sok választ már nehéz követni...

2012. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 hurikan23 ***** válasza:
100%

Egyik dolog az, hogy nem isteníti senki, csak egyszerűem jobb.


A màsik meg az, hogy egy csomó jobb teló van hasonló áron amik jobbak, mint ez az okádék y.


A harmadik meg az, hogy attól nem lesz jobb az y, ha minden hónapban regelsz egy új felhasználót és isteníted orrba-szájba.

2012. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

Először is.

Ha telefont azért akarsz venni, hogy telewfonálj, meg sms-t küldj, akkor vegyél 2000-ért gombos telefont.

Másodszor.

A galaxy y az egy akkora nagy f@s, hogy még ingyen se fogadnám el, mert csak bosszantana, hogy nem lehet semmit se csinálni vele normálisan.

És, hogy nem a galaxy név miatt veszik a samsungot, ez nem igaz, mert pl. a samsung wawe-eket senki se vesz, pedig az is samsung.

Aki azt mondja, hogy, a galaxy y az jó, annak az az első érintős telefonja, és a barátainak még nincs olyan telefonja, és ezért mindenki azt mondja neki, hogy hú de jó telója van, pedig egy nagy f@s.

És ha nem telik a live-ra, akkor bármelyik nem samsung telefon jobb ugyanennyiért.

2012. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
0%

huawei y200 VS galaxy y


armV7 armV6

1ghz 800mhz


{sajnos a se live-nak már felment az ára.}

2012. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
0%
Nekem 1 éve Y-om van, és wifin egész jól lehet youtubozni,.a net is gyors...de van egy hátrány: wifi nélkül a net lassú...a youtube...ha el is indul, 3 mp-enként leáll 20 percre...de ezt leszámítva sztem jó kis telefon :)
2013. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%

ez még akkor is jó lesz, ha duplamagos telót kapni ennyiêrt...


galaxy nêv az adu...

2013. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!