Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné ha megvennék egy...

Megérné ha megvennék egy Samsung Galaxy y-t?

Figyelt kérdés
Engem meggyőzött,meg nem szeretnék venni még komolyabb telefont.

2012. márc. 4. 01:17
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:

nekem aztán mind1 hogy milyen telefont veszel, csak utána ne szídd az androidot :D idézek egy tesztből szűrd le a lényeget:

"A kedvező ár miatt viszont sajnos rengeteg kompromisszumot is kell kötnünk. A kijelző béna felbontása és aprócska betekintési szöge rányomja a bélyeget a felhasználói élményre, főleg ami az internetezéssel kapcsolatos. A RAM mennyisége édeskevés, az akkumulátor teljesítménye sem acélos, a kamera és a külső hangszóró minőségéről pedig csak negatív jelzők jutnak eszünkbe.


Kártyafüggetlen konstrukcióban 43 ezer magyar forintért juthatunk hozzá a Galaxy Y-hoz, amely érezhetően sok érte. Ennél egy kicsit olcsóbban jelenleg jobb vételnek tűnhet a Sony Ericsson X10 mini, a Sony Ericsson X10 mini pro, az LG Optimus One vagy akár a ZTE Blade"

2012. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 hurikan23 ***** válasza:
73%

"Különben a samsung galaxy y tömegtelefon lesz itt Magyoarországon mert olcsó, jó és a fiatalok is megengedhetik maguknak!!!:) Valamint 3 féle színben kapható: fekete, fehér és rózsaszín!:) A rózsaszín a kedvenc színem, szóval már a szín miatt is egy remek telefon mert ebben az árban és küllemben nincs nála jobb androidos telefon! És én (mint sokan mások is ebben az országban) nem engedhetem meg magamanak,hogy előfizetéssel vegyek telefont vagy kidobjak egyszerre 60 vagy 80 vagy esetelg 100ezer Ft-t!! Szóval samsung galaxy y:) Nyáron már mindenkinek ilyen telója lesz!!!:)"


Árban nincs nála jobb androidos telefon?

A Sony ericcson Live with walkman 36000 ft-ért az mi a tököm?

Nehogy már azt mondd, hogy 32000 ft-ért a fiatalok megengedhetik maguknak az y-t, míg a fényévekkel jobb Live-ot 36k-ért nem, mert összexarom magam.

Azt azért megnézem, hogy hány un. fiatal fog ilyet venni.

Max azok, akik hozzátok hasonlóan maguk alá csinálnak, mert galaxy meg hű meg há...

Aki viszont a specifikációkat is megnézi vásárlás előtt az messziről kerülni fogja ezt a xart, mivel +4000 ft-ért olyan telót kap ami tudásban kb. reggelire megeszi a "csúcs" y-t.


A másik meg, hogy eddig itt senki sem írt 60, 80 és 100 ezres telefonokról, csak a SE Live with walkman-ről, ami 36000 ft domino csomagban...

2012. márc. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
42%
sztem vedd meg,jó kis teló!!!
2012. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
66%

Mondd már meg mi a jó a rajta, amikor sokkal jobbak vannak olcsóbban is, és valamivel többért is?


Mindenki ennyire el van ájulva a galaxy névtől, hogy bàrmit megvesz ilyen néven?

2012. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
25%

nincs senki elájulva a galaxy névtől csak ti vagytok elájulva a xar xperia névtől azt elismerem hogy drágák a samsung galaxyik

ha nezezésre fogod használni akkor tényleg másik telefon fog kelleni de ha nem akkor teljesen jó

2012. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
81%

Akkor vegyél 32-ért y-t...


Normális ember pedig 36-ért vesz sony live-ot, ami nem xperia...

2012. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 hurikan23 ***** válasza:
87%

#25


Nincs a tököm elájulva egy-két ember a galaxy névtől...


Nézd már meg, mit tud az y 32k-ért és mit a live with walkman 36-ért.

A másik, hogy szó se volt itt eddig az xperia-ról, a live nem az xperia-k közé tartozik, ha nem tűnt volna fel.

2012. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
18%

Amúgy az hogy Galaxy néven fut, szerintem se oszt szoroz a dolgokban..

Nekem Y van, öcsinek Mini.. Én nem panaszkodok az Y-ra.. szerintem megérte megvenni, nem akadozik , frissíthető ..Másrészt meg a kamerája se olyan rossz :) Aki csúcs minőségű fotókat akar készíteni, az vigye el otthonról magával a fényképező gépét.. végtére is a telefont nem pont a profi képek készítésére találták ki, hanem hogy telefonáljunk alapjáraton.. a többi már csak kiegészítés.. habos mese :D

2012. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 hurikan23 ***** válasza:
82%

"Én nem panaszkodok az Y-ra.. szerintem megérte megvenni, nem akadozik , frissíthető .."


Frissíthető? Mire?

2.3.5-ről 2.3.6-ra esetleg 2.3.7-re?

Mert másra biztosan nem, android 4 nem fog rá kijönni, szemben a Live with walkmann-al...


"Aki csúcs minőségű fotókat akar készíteni, az vigye el otthonról magával a fényképező gépét.. "


Hát én nem szoktam mindenhova a fényképezőgépet elvinni.

De milyen érdekes, hogy a kamerája nem olyan rossz.

2 megapixel, fixfókusz stb.


Emiatt múlt évben jópár telefont fikáztak itt a gyakorin is orrba-szájba, az egyik pont a galaxy mini volt...

Márpedig az y kamerája még attól is gyengébb.

2012. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
85%

"Amúgy az hogy Galaxy néven fut, szerintem se oszt szoroz a dolgokban.."


Persze... Az egyik leggyengébb telefon, de mégis egyesek úgy tekintenek rá mint valami megváltó.

Nagy összegben tennék rá, ha nem galaxy néven futna az y, a kérdező és itt egyesek akik jó telónak írják, xaroznák a legjobban.

Erre mit xaroznak? Az xperia-t, pedig szó se volt addig itt semmilyen xperia-ról, csak a Live with walkman-ről...


Azért ahhoz nagyon elvakultnak kell már lenni, aki szerint xar a live vagy pl. az xperia mini.


Ráadásul a Live kemény 4000 ft-al többe kerül, mint az y.

Még ha egy telefonokhoz abszolút nem értő embernek is megmutatom a 2 telefon technikai paramétereit, nem az y-t fogja jobbnak tartani és xarozni az xperia-t vagy a live-ot.

Kis túlzással még egy óvodás is a Live-ot fogja jobbnak tartani. Szvsz csak azok tartják az Y-t jobbnak akik a galaxy néven nem látnak túl...

2012. márc. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!