Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné ha megvennék egy...

Megérné ha megvennék egy Samsung Galaxy y-t?

Figyelt kérdés
Engem meggyőzött,meg nem szeretnék venni még komolyabb telefont.

2012. márc. 4. 01:17
1 2 3 4 5 6
 41/60 hurikan23 ***** válasza:

"Amelyik oldal nem tér át html5-re, az hamarosan megnézheti magát. A flash akkor is ha ti akarjátok és akkor is ha ti nem. Ha az adobe úgy döntött nem foglalkozik vele, a kedvetekért nem is fog.

A frissítések pedig még jönni fognak, természetesen, de csak kritikus javítások formájában."


Csak erre:


Előbb fogod az y-t lecserélni majd egyszer valamikor, mint, hogy a flash eltűnjön addigra.

De még a legnagyobb magyar hírportál, az index.hu is dugig van ilyen videókkal.

Azért én meg nem fogok egy olyan telót venni MA, hogy majd valamikor a jövőben, ki tudja hány év múlva majd kihal...

2012. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

Értelek én. Nekem nem kell a flash támogatás, de leírtam azt is hogy nincs benne. Ha valakinek kell, akkor vegyen ennek megfelelő eszközt. Apple tulaj vagyok, még nem kerültem olyan helyzetbe, hogy hiányzott volna a flash. Régebben még divat volt, hogy a menüket flash-el csinálták, az animációk miatt. Ma már nem, mert ott van a jquery és a többi javascript library. Ha a weboldalak nem váltanak, ügyfeleket fognak veszteni, végtére is ők vannak értünk, nem mi értük. A legtöbb weboldalt ma már alapjáraton responsive tervezik, hogy scrolloznunk is kevesebbet kelljen. Hogy Magyarországon hol tartunk az tényleg egy másik kérdés.


Na mindegy is, a lényeg az, hogy amikor megvettük tudtuk hogy nem támogatja a flasht. De ez nem volt szempont, mert nekem még nem hiányzott soha, és ami nem hiányzik azért nem adok plusz összeget.

2012. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

Nem a flash az egyetlen ami nincs az y-ban...


De plusz összeg?

Nem a flash miatt kerül többe pl a live with walkman, "kissé" erősebb hardveresen.

Olyan játékok is simán futnak rajta, mint a gta3 vagy a legtöbb hd játék stb...


Garancia pedig...

Sokan az ilyen telókat rootolni szokták meg orrba-szájba telepítik a főzött romokat rá, amúgy ha függetlenítve van azt nem is nagyon szokták észrevenni...

2012. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim válasza:
72%
Nekem Galaxy y-om van, és meg vagyok vele elégedve. Arra használom, amire jó, se többre, se kevesebbre. Nem akarok semmiféle HDjátékokat meg GTA-kat futtatni rajta, de szeretem,h wifis, el tudom olvasni az e-mailjeimet, bármikor meg tudom nézni a menetrendet, használni tudom a telepített szótárakat,faszán kezeli a dokumentumokat (pdf,doc,xls, ha véletlen bele kell olvasni valamibe hirtelen),jól műxik a gps. Ha játszani akarok, ott a számítógép, ha fényképezni, akkor a fényképezőgép, ha zenét hallgatni akkor az mp3lejátszó vagy a hifi. Tehát szerintem amire kell, arra tökéletesen elegendő, kompromisszumokat kötni meg tudni kell. Szerintem cirka 30k-ért ez a telefon teljesen jó. Ha meg valaki azt akarja,h mindent tudjon a telefonja egyben, az meg vegyen magának felsőbb kategóriásat. Nem tom mit kell ezt a témát ennyire túlspilázni.
2012. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
ajjaj, gta meg hd játékok... bánom már hogy beírtam. kedves kérdező vegyél sonyericsson live with walkmant, annál nincs jobb. dominoba 36k, jó vásárlást.
2012. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 hurikan23 ***** válasza:

Már ne haragudj, de ha neked nem kell a flash, attól még másnak kellhet.

A flash pedig messze nem csak animációk meg menük a weboldalakon.

Csomó videó megnézéséhez is kell, online tv adások stb.


Az, hogy mennyire nem kell a flash, csak írd be itt a keresőbe, hogy flash és nézz körül, hány olyan kérdés van, hogy hogyan kell felrakni pl. galaxy ace-re stb.


"Ha a weboldalak nem váltanak, ügyfeleket fognak veszteni, végtére is ők vannak értünk, nem mi értük."


Nem fognak váltani, legalábbis nem azonnal, mert kib@szott sokba kerül.

Flash player még van ma is és még lesz később is. Akkor lenne igaz amit írtál, ha az adobe betiltotta volna a player-t és mindenki váltani kényszerülne...


"és ami nem hiányzik azért nem adok plusz összeget."


Személyeskedésnek veheted, de ez így elég nagy hülyeség, főleg, hogy csak a flash-ra hegyezed ki az egészet.

Az a plusz összeg nem sok a live tudásához képest és itt messze nem csak a flash-ről van szó.

Jobb a kamera (ha tetszik, ha nem jobb képeket csinál, mint az Y). Tudom neked nem kell, mert a wc-re is fényképezőgéppel jársz...

HD Felbontású videófelvétel (720p).

Proci:Armv7-es utásításkészletű 1ghz proci. Nem mellesleg ez a proci teszi lehetővé a flash player futtatását...

Nagyobb kijelző, 3.2 hüvelyk, jobb felbontás (320*480), színárnyalatok száma 16M. (Galaxy y az kemény 65000) A régi k800-asom 256000 volt...


Több ram és rom a live-ban.

Hamarosan jön rá az android 4.


Hát kb. ennyi így röviden. Gyakorlatilag nincs a 2 telefonban olyan, amit ha összehasonlítasz, ne a Live lenne jobb.

2012. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 hurikan23 ***** válasza:

"Ha meg valaki azt akarja,h mindent tudjon a telefonja egyben, az meg vegyen magának felsőbb kategóriásat. "


Nem kell felsőkategóriást venni, elég 36-ért egy live with walkman...


Még annyit, hogy amikor kijött a galaxy y, álmomban nem gondoltam volna, hogy ennyire népszerű tud majd lenni.

Azt meg végképp nem, hogy ezt az alsókategóriás telót jobbnak fogják tartani ennyien egy közel hasonló árú középkategóriás telónál.


Nekem mindegy, vegyétek ezerrel, mert galaxy az már csak jó lehet.

A samsung meg szépen látja, hogy milyen jól fogy és b@sznak jobb telefonokat kiadni továbbra is.

Ha a sok hülyének (bocs) jó ez is akkor továbbra is ilyeneket fognak nyomatni.


Azoknak akik utálják a SE-t:Nemcsak ők jobbak, mint ez a fos. ZTE Blade újonnan olcsóbb... És az is kb. a földbe döngöli...

2012. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
46%

"Gyakorlatilag nincs a 2 telefonban olyan, amit ha összehasonlítasz, ne a Live lenne jobb."


De van, az áruk. Egyszerű matek. Szerinted 30k = 45k, meg 36k??? Nem is értem hogy honnan jött az összehasonlítás. Senki nem mondta hogy az y jobb. Ki írt ilyet? Én azt írtam, hogy 30 ezerért nem lehet normálisabb telefont kapni garanciával. Drágábban biztos hogy lehet, de ennyiért nem lehet. Ez van.


Röviden vázolom a szituációt:

Ha van 30ezrem és bemegyek a boltba, akkor csak azokat a termékeket tudom megvásárolni, amik ennyibe, vagy kevesebbe kerülnek. Amik többe, azokat csak hitelre tudom megvenni ebben az időben, vagy ellopni.


Ja és én a wc-re nem fényképezőgéppel, hanem telefonnal járok. Folyton azzal akarom kitörölni a seggemet, aztán mindig eszembe jut, hogy ott a wc papír, olcsóbb is, komfortosabb, régi, jó találmány, és működött eddig is, minek cseréljem le? (remélem érzed, hogy ezzel mire célzok)


Akkor sem fog hiányozni az a nyomorult flash támogatás, hiába próbálod rám erőszakolni. Nem szeretem az egérmozit, ezért inkább a tv-n nézek tv-t. Találékony vagyok ugye?


Miért nem lehet megérteni, hogy nem ugyanaz az igényünk? Miért muszáj nekem 720p-s videót készíteni a telómmal? Miért kell HD játékokkal, meg a GTAval játszanom? Én ezekre a dolgokra szarok, nem érdekelnek. És ezért nincs szükségem jobb telefonra. NINCS. NEM KELL. Érted? Ezek a te igényeid, nem az enyémek.


Ja, és hülyézgesd az öreganyádat, ne engem, még egy odarittyentett bocs kíséretében sem.

2012. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
0%
És én eddig veled normálisan beszéltem. Úgy látszik ez visszafelé nem várható el. Kibactad nálam a biztosítékot, úgyhogy magadra is hagylak. Maradjon ez a hely a te játszótered.
2012. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

"De van, az áruk. Egyszerű matek. Szerinted 30k = 45k, meg 36k??? Nem is értem hogy honnan jött az összehasonlítás. Senki nem mondta hogy az y jobb. Ki írt ilyet? Én azt írtam, hogy 30 ezerért nem lehet normálisabb telefont kapni garanciával. Drágábban biztos hogy lehet, de ennyiért nem lehet. Ez van."


Te még mindig a nyomógombos telók világában élsz az a helyzet.

Ezeknél, főleg az androidnál jól meg kell nézni mit vesz valaki, mert jópár cuccot letölt a marketről és alaposan be tud lassulni a telefon, főleg ha még service-ként is fut.

Ezek már nem elsősorban telefonok, hanem számítógépek.

De ez már fentebb volt írva.

Mintha 30-él vennél egy p4-est, míg 36-ért kapsz egy dual-core-t. Na ezért nem is lehetne ezt a 2 telót összehasonlítani... 36-ért arany ár érte, sőt a legolcsóbb ilyen teló. Akinek 30-a van annak inkább azt ajánlom, hogy gyűjtsön és akkor vegye meg 36-ért.


"Akkor sem fog hiányozni az a nyomorult flash támogatás, hiába próbálod rám erőszakolni. Nem szeretem az egérmozit, ezért inkább a tv-n nézek tv-t. Találékony vagyok ugye?"


Jó te nézz tv-n, majd akkor is mondd, ha nem vagy otthon és megakarsz nézni, mint én szerdán egy bl-elődöntőt... tv meg hasonló meg a környéken se...


"Miért nem lehet megérteni, hogy nem ugyanaz az igényünk? Miért muszáj nekem 720p-s videót készíteni a telómmal? Miért kell HD játékokkal, meg a GTAval játszanom? Én ezekre a dolgokra szarok, nem érdekelnek. És ezért nincs szükségem jobb telefonra. NINCS. NEM KELL. Érted? Ezek a te igényeid, nem az enyémek."


Jó, neked azok az igényeid. Ennyi. Csak most már nyugodtan abba lehet fejezni ennek az ócskaságnak az istenítését...


Komolyan a ZTE Blade-t meg a One Touch-t nem ajnározta senki ennyire, mint ezt a xart. Pedig azok még használtan is jobban megérik...

2012. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!