Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor döntik el a fiúk melyik...

Mikor döntik el a fiúk melyik korosztaly az amikor egy fiú már ténylegesen el akar köteleződni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú baratom nagyon régóta akivel szinte minden közös az erdeklodestol fogva hasonló tanulmányt folytatunk és mostanában bennem felmerult hogy lehetne ebből több. Néha rajta is ezt éreztem de aztán abszolút elutasitoan viselkedett de másokkal is. Nagyon sok emberrel jóba van sok lány barátja van ez miért lehet?

2022. febr. 24. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sok mindentől függ ha mondjuk én 29 éves vagyok, és már szeretnék elkötelezni de a párom alkalmatlan rá akkor mást kell keresnem, és mivan akkor ha ő sem akar :D....sajnos két félen múlik minden.


Egyébként meg is valami egyszerű ez a téma, elég nagyok szoktak lenni ilyenkor már a tétek a mai világban van rá sok példa is, de azért elég sokan egyáltalán nem akarnak.

2022. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!