Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám visszanyerni...

Hogyan tudnám visszanyerni egy ember bizalmát akivel nem vagyunk beszélőviszonyban?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt jóban voltunk, aztán megromlott a viszony és vagy két éve már nem beszélünk, illetve mindenhol le is voltam tiltva. Kb egy hónapja levette a tiltásom, és azt mondta ritkán egy-egy szó szülinapi köszöntés ilyesmi belefér..na most egy ilyen helyzetben, hogy tudnám visszanyerni az ő bizalmát?..hogy mondjuk néha beszéljünk pár mondatot vagy ilyesmi.
febr. 6. 00:48
 1/4 anonim válasza:
Hát így azért elég nehéz bármit is mondani,hogy nem tudod a háttértörténetet. Miért tiltott ? Miért vesztette el feléd a bizalmát ?
febr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen,csatlakozom az elozohoz mi volt az ok?Kinek a hibaja volt?

Par szo erejeig joba lenni valakivel annak nem igazan latom ertelmet

febr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anélkül is meg lehet válaszolni ezt a kérdést, hogy tudni kellene az okokat. Nyilván konkrét okok ismeretében konkrét válaszok fognak érkezni és talán jobban rá is világíthatnak mások az elkövetett hibáid mélységeire.


A válasz egyszerű: Úgy, hogy nem követed el azt és azokat, amiket akkor követtél el, amik miatt megszakadt és megromlott a kapcsolatotok. Ha valóban te voltál a hibás, és a hibáidon kellően elegendőt emésztődtél, és bocsánatot is kértél tőle, akkor haladhat előre a kapcsolat regenerálása.


Azt viszont megjegyezném, hogy innentől kezdve bármi apró hibát vétesz, az ő szemében hatalmas lesz, mivel érzékennyé tetted őt. Tehát lehet, lehet kapcsolatot visszaszerezni...de nem könnyű. Nem rövid ideig fog tartani a teljes visszaszerzés és korántsem biztos, hogy sikerrel fog végződni. Lehet, hogy mindvégig csak egy vegetáló kapcsolat lesz, illetve marad belőle.


Számomra egyébként úgy érződik a "megromlott a viszony" szavakból, hogy nem érzed magadat (kellőképpen) hibásnak, mivelhogy nem említetted, nem emelted ki, hogy MIATTAM (ezeket és ezeket csináltam) történt az egész, pedig én így érzem, hogy miattad történt. Így inkább őt hibáztatod, mintsem, hogy a magad oldalát kellőképpen meglátnád. Az emberek nem ok nélkül tiltják le a másikat - ezt tapasztalatból írom, nem kevés tapasztalat alapján. Van olyan valaki, aki végleges és visszafordíthatatlan tiltást érdemelt ki. Akármit is fog mondani, akár 30-40 év műlva is, nem fog érdekelni, mert olyan súlyosan vétkezett ellenem, hogy innen nincsen helyreállításra lehetőség.

Volt olyan (egész jó) kapcsolatom, aminek a megromlásának én voltam az okozója. Már nem erőltetem a helyreállítást és neki sincs túlzottan nagy igénye rá(m). Nyilván változtam azóta, de részemről már lezárult a barátok vagy új barátok keresésének vagy megtalálásának a korszaka. Ő is így lehet. Kellően felnőttek vagyunk már ahhoz, hogy megoldjuk egymás vagy mások nélkül az életünket.

febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a célod azzal, hogy vissza szeretnéd nyerni a bizalmát? Megéri? Hiányzik az egyed neked? És ő neki te?

Én hagynám.

febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!