Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nő-férfi barátságba az együtt...

Nő-férfi barátságba az együtt alvás belefér?

Figyelt kérdés
Van egy nő barátom, aki jóbarát és munkatárs, semmi több. Kiküldetésbe kell mennünk és azon gondolkozunk, hogy elég lesz egy közös szállás két személyre.
márc. 11. 17:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnétek is pletykát, mert legalább fixre hetero-nak fognak hinni titeket, akkor még ajánlott is. PLetyka az biztos hogy lesz ebből előbb utóbb.
márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
nem ne legyünk már dedósok xd akkor nyiltan szexeljünk vagy hagjyuk
márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha egymáshoz értek, nagyobb a kockázat!
márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Persze, egy kis kiadós szex is belefer.
márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem férne bele az "együtt alvás"

Ott tuti szex lenne, írom ezt úgy hogy nő vagyok.

márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni hogy belefér-e.

Nekem nem, de ismerek olyat akiknek belefér.

márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen 15-ös nők miatt vannak félretájolva a férfiak is. Figyelj 15, ha neked annyi elég ahhoz hogy dugjál, hogy egy szobába vagy valakivel, akkor kapaszkodj, vannak olyanok akiknek ez olyan szinten nem elég, amit te el se tudsz képzelni. És még akkor szorozd be 1000-el.
márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Dehát mindig az a mondás, hogy "barátok között nincs vonzalom", általában a csajok mondják ezt! Hogy csakis barátilag nézek rá stb. De! Azért nálam is volt hogy később beismerte a csaj hogy odavolt értem csak titkolta, magának sem ismerte be hogy szerelmes belém...azért nem mert kezdeni velem, mert tönkremehetett volna a barátságunk. Na de a lényeg: Barátok között nincs szex!
márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
18# Barátok közt nincs szex?? Hát öhmm a hasonló nevű színvonalas magyar szappanopera (R.I.P) erre erősen rácáfolt..
márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol oldószer. :)
márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!