Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nő-férfi barátságba az együtt...

Nő-férfi barátságba az együtt alvás belefér?

Figyelt kérdés
Van egy nő barátom, aki jóbarát és munkatárs, semmi több. Kiküldetésbe kell mennünk és azon gondolkozunk, hogy elég lesz egy közös szállás két személyre.
márc. 11. 17:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem az alkohol azt okozza hogy őszintén megmondod neki hogy fúj Béla ne gyere a közelembe, amúgy meg finoman mondanád hogy fáradt vagy aludni akarsz :) Nem éri meg.
márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt váltja ki a pia, hogy ki mered mondani a valódi érzéseidet, vágyaidat!!!
márc. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha vannak. De ha nincsenek, vagy más iránt vannak, akkor ez is szépen felszínre jön olyankor.
márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egy női-férfi barátságot egyébként tönkreteheti a szex, hiszen onnantól az már nem barátság.
márc. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

17#

Mi van veled??? 🤣🤣🤣



Kérdés volt, válaszoltam.

Bocsika ha leírtam a véleményem, és amit gondolok. 🥰😉😘

márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nagyszerű, de amúgy miért kérsz bocsánatot? Én is csak a véleményem írtam, mert nemcsak olyan van mint a tiéd 🥰😉😘
márc. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Egy női-férfi barátságot egyébként tönkreteheti a szex, hiszen onnantól az már nem barátság."


De barátság, csak extrákkal. 😜

márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!