Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aludtatok már egy ágyban...

Aludtatok már egy ágyban ellenkező nemű emberrel úgy, hogy nem történt semmi, hanem tényleg csak aludtatok?

Figyelt kérdés
máj. 10. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Igen. Együtt aludtunk, nem történt semmi.
Nem. Amikor együtt aludtam ellenkező neművel mindig történt valami.
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az apukámmal, meg az unokatesóimmal. Más férfival miért aludnék együtt, ha nem szex a cél?
máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor, és nem csak családtagokkal.
máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, voltam már annyira részeg hogy nem tudtam elővenni a rudimat.
máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, számtalanszor, főleg utazások és kempingezések alatt.
máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egyszer egy ágyban, ott reggel volt kezdeményezés, jeleztem, hogy ne, így nem történt semmi. Más alkalommal közös szoba, két ággyal, ott este volt invitálás a másik ágyba. Nem mentem. Korrekt volt mindkét személy!

Házibulikban meg rendszeres volt az ott alvás, ha valakik akartak valamit, elvonultak és kész. Mindenki más aludhatott egymás mellett tovább.

máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Kempingezéskor nagyon sokszor.

Még az exemmel is aludtam egy ágyban, sőt ittunk is, mégsem történt semmi.

máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyaként még a saját kamasz fiammal is, amikor nyaraláskor késő éjszaka a szállodába érkezéskor azzal szembesültünk, hogy összekeverték a foglalásokat. Fáradtak voltunk, meg nyilván a feltételezés is abszurd, fujj.

Emberek vagyunk, nem állatok, hogy sötétben fekve muszáj nekikezdeni, bérki is van melletted :)

máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor. Házibulikban, fesztiválokon akármilyen kombinációban egy-egy emberrel a baráti körből, vagy akár egymás hegyén hátán mindannyian, ahogy éppen sikerült.
máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a legjobb esetben az ember nem egy visszafoghatatlan ösztönlény és képes egy másik neművel egy ágyban aludni, anélkül, hogy egyből rávetné magát.

Nem tudom mennyi idős vagy, de azért amíg felnősz azért elég sokszor előfordulhat az, hogy egy ellenkező nemű baráttal vagy közelebbi ismerőssel kerülsz egy ágyba. Házibulik, fesztiválok, kempingezések, átmeneti "beköltözések", közös albérlet, kollégium stb.

máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen és?
máj. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!