Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetne kitenni egy...

Hogy lehetne kitenni egy haveri társaságból egy embert, akit én ki nem állhatok, de a többiek kedvelik? :/

Figyelt kérdés

4en vagyunk elég jó haverok (plusz néha még hozzánk csapódik ez-az), együtt szoktunk menni bulizni meg sok helyre... az a lényeg nemrég hozzánk csapódott egy srác egy másik osztályból, de utálom azt a gyereket egy nyomorék lúzer -.- És egyre többször jön velünk bulizni, elvileg holnap is jön, és nekem tök égő vele mutatkozni (tudom hülyén hangzik, de nem ismeritek)! És beszéltem erről a többiekkel, azt mondták, hogy szarjam már le, mert jó fej, csak kicsit szerencsétlen, de szerintem ők nem látják, mennyire gáz! És azon gondolkoztam, hogy ha én ráírnék, hogy nem akarom, hogy jöjjön, szerintetek nem jönne? És nem lenne belőle később balhé? Vagy mégis mit csináljak?! Miért kell ezt benyelnem, ha sokkal régebb óta haverok velem, mint vele?

16/F


2013. júl. 10. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
fogd fel úgy hogy valaki meg veled nem lógna... az jólesne? bírd ki
2013. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mekkora egy gyökér vagy! Most komolyan az iskolai hierarchia határozza meg az ítélőképességedet? Ha neked égő vele mutatkozni, akkor te ne menj el a buliba, és probléma megoldva. A haverjaid inkább azt az értéket látják benne, amit te nem veszel észre. Esetleg kinyithatnád a szemedet.

Komolyan, hányni tudnék attól a stílustól, amit te képviselsz, Kérdező.

15/L

2013. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad kívül vannak mások is, és ha szerencsétlen kicsit? Neki szerinted nincs szüksége haverokra?

Ha ennyire zavar, akkor nézd levegőnek, de gondolom nem miattad van ott, hanem a 3 másik miatt. Ha égő velük tartani, hát ne menj. Senki sem kényszerít, rontanád inkább el annak a 3 embernek a kedvét és barátságát a te rigolyáiddal meg féltékenységeddel?

2013. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Megsértődne, elmondaná a többieknek, akik meg utána téged néznének le, mert a hátuk mögött elintézted, hogy ne jöjjön, pedig ők jóban vannak vele.. engem sikerült anno kirakni egy társaságból úgy, hogy akivel összevesztem, folyamatosan beszólogatott, kibeszélt, vágta rám a pofákat stb. igaz, többen kiálltak mellettem, de akkor is inkább már nem jártam el velük, mert rossz érzés volt. Ilyet akarsz annak a srácnak is? Annyira gyerekes dolog szerintem, rossz érzést a másiknak, csak hogy neked jó legyen. Nőj fel, 16 évesen lehetnél kicsit érettebb, hogy elfogadd a másikat, mégha nem is kedveled.
2013. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem értitek. Bárkivel összefuthatunk, össze is szoktunk, és ez így gáz! Felőlem amúgy haverkodhat de ne velünk!
2013. júl. 10. 19:27
 6/24 A kérdező kommentje:

#4 Én is ettől félek, hogy ha megmondanám neki, még én jönnék ki belőle szarul :/

Nem értitek, ez a gyerek tök suttyó, tavaly költöztek fel valahonnan borsodpöсsömből, még tájszólása is van! Ahogy meg öltözködik, azt inkább nem is mondom!

2013. júl. 10. 19:33
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg te vagy egy fővárosi, avagy nagyvárosi, beképzelt suttyó kis paraszt. Ha a többiek bírják, sajna téged kell kitenni, vagy keress másik bandát.
2013. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én pécsi vagyok és szerintem te vagy akkora nyomi hogy tuti nem lógnák veled:/ :DD

18/f

2013. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#8 az engem nem érdekel te vesztenél vele nem én xD kthxbai nem ez volt a kérdés!
2013. júl. 10. 19:43
 10/24 acelsziv ***** válasza:
89%

A kérdésedre a válasz kedves gyökér kérdező, hogy a haverjaid jól érzik magukat a sráccal, csak TE vagy olyan összeférhetetlen, kiállhatatlan hányásfolt, hogy nem akarsz vele együtt lógni. A többiek azt mondják rá: jó fej. És nem törődnek a tájszólásával, sem az esetleges eltérő öltözködésével. Te vagy az, aki nem közéjük való, te látszatember. Mitől lúzer az, akinek tájszólása van mi? Megsúgom, ha bizonyos helyeken szóváteszed a tájszólást úgy megvernek, hogy anyád nem ismer rá a beképzelt fejedre.

És mit számít az, hogy nem akar a te általad kigondolt norma szerint öltözködni? Mi van, ha inkább te vagy röhejes?

2013. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!