Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetne kitenni egy...

Hogy lehetne kitenni egy haveri társaságból egy embert, akit én ki nem állhatok, de a többiek kedvelik? :/

Figyelt kérdés

4en vagyunk elég jó haverok (plusz néha még hozzánk csapódik ez-az), együtt szoktunk menni bulizni meg sok helyre... az a lényeg nemrég hozzánk csapódott egy srác egy másik osztályból, de utálom azt a gyereket egy nyomorék lúzer -.- És egyre többször jön velünk bulizni, elvileg holnap is jön, és nekem tök égő vele mutatkozni (tudom hülyén hangzik, de nem ismeritek)! És beszéltem erről a többiekkel, azt mondták, hogy szarjam már le, mert jó fej, csak kicsit szerencsétlen, de szerintem ők nem látják, mennyire gáz! És azon gondolkoztam, hogy ha én ráírnék, hogy nem akarom, hogy jöjjön, szerintetek nem jönne? És nem lenne belőle később balhé? Vagy mégis mit csináljak?! Miért kell ezt benyelnem, ha sokkal régebb óta haverok velem, mint vele?

16/F


2013. júl. 10. 18:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magadat vond ki a társaságból.
2013. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipikus hülye önző tinifiúcska vagy. Ha a többiek jól érzik magát azzal a gyerekkel, akkor mi van? Ne csak magadra gondolj, mi lenne, ha valamelyik haverod írna neked, hogy "Hallod bzdmeg ne gyere velünk többet sehova, mert tök égő pofád van, és gáz veled mutatkozni". Neked hogy esne, te kis p*cs? Barom.

17/L

2013. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
91%
Ha nem bírod, mondd meg neki, de ne bántóan. Mondd el neki, hogy mit nem szeretsz benne, és talán ha normálisan meg tudjátok beszélni, nem lenne balhé. Ne azt mondd neki, hogy ne jöjjön, ha neked mondana valaki ilyet, téged is bántana. Velem is volt ilyen, és a végére még jóban is lettünk.:) 14/L
2013. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem hogy jóban lennénk mert nagyon irritál! De végül is szólhatok neki hátha észreveszi magát és odafigyel kicsit a dolgokra! Vagy hátha lekopik rólunk xD


Ja, és nem véletlen, hogy nekem nem mond senki ilyet, mert velem nem gáz mutatkozni!

2013. júl. 10. 20:30
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tipikus beképzelt tini vagy kérdező tényleg.Az ilyenek nem normálisak,nem az a srác akiről te beszélsz.A többiek bírják,mert nem ilyen elítélő barmok mint te.Inkább téged kéne kirakni a többieknek.15/L
2013. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

Most komolyan, NEM mindegy, hogy hogy néz ki, stb? Kettesben megérteném, hogy nem szívesen mutatkozol vele, de ha a három másik haverod 'divatos', akkor ha bárki is gáznak ítéli meg a srácot, nem rád fog ujjal mutogatni, hogy 'úristen, annak a srácnak a három haverja mellett milyen nyomi barátja van már.'..

Mellesleg ha a három barátod szerint helye van köztetek, akkor nem sok mindent tehetsz, max. reménykedhetsz, hogy idővel kiderül a gyerekről, hogy nem jófej és majd a többiek is rájönnek. Ha meg elkezdesz szervezkedni ellene, akkor te jársz rosszabbul.

Szóval sz.rd le, érezd jól magad a többi haverral, akkor ha nem szimpi a srác, ne foglalkozz vele.

2013. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha ezt abbahagynátok, nem vagyok beképzelt, csak nem haverkodok akárkivel! Nem vagyok hülye, jól tanulok, jól is nézek ki (és ezt nem csak az én véleményem), és ezért gáz, ha a suli bohócával kell lógnom! Ennyi. Ha ti minden hülyével haverkodtok, a ti dolgotok, én nem fogok!
2013. júl. 10. 20:41
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagy te, egy giccses ékszer, hogy "veled nem gáz mutatkozni"? Az embereket egy kiegészítőnek tartod és megválogatod, hogy kivel nézel jobban ki egy buliban? Ezzel a hozzáállással olyan értékes és értelmes emberekre NEM fogsz szert tenni, akik a legjobban teszik majd hozzá a pozitívumokat az életedhez...most legfeljebb szintén felszínes mély dekoltázsú srácokkal fogsz haverságba (nem barátságba) keveredni, akik nem fognak szaladni hozzád, ha bajba kerülsz, hanem csak szintén bulizni leszel jó, mert "veled nem gáz mutatkozni"


Az ilyen felszínes hülyéknek úgy lekevernék vagy ötöt.


20L

2013. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kérte, hogy haverkodj vele, csak ne szervezkedj ellene, ennyi. Tudod, az életben nem minden úgy van, ahogy az ember a kis 16 éves fejével kigondolja, igazodnod kell másokhoz, különben te leszel kiutálva mindenhonnan. Nem kell a kebledre ölelned, egyszerűen csak viseld el, hogy ott van köztetek, vagy ha nem tetszik, keress olyanokat, akik szintén p.csfejek, nem kell neked mindenáron ebben a társaságban lenned, ha ennyire szenvedsz az ilyen 'hatalmas' problémáktól.

Egyébként meg mi lenne, ha kicsit elfogadóbban állnál hozzá a dolgokhoz? A srác nyilván nem tehet róla, hogy olyan családban nevelkedett, ahol így beszélnek, mint ahogy arról sem, hogy nincsenek normális cuccai, stb. Ha elég időt tölt veletek, akkor úgyis ráragad a ti beszédstílusotok, a ruhatára meg majd idővel szintén hozzátok fog igazodni, mert ebben a korban erős a csordaszellem. Vagy adjál neki kölcsön cuccokat, hogy próbálja fel, hordja őket, és akkor neked sem kell 'égned' miatta. De gondolom ehhez túl irigy lennél, szóval nem ragadtatom el magam.

2013. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Te nem a kicsi Orbán reinkarnációja vagy???
2013. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!