Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetne kitenni egy...

Hogy lehetne kitenni egy haveri társaságból egy embert, akit én ki nem állhatok, de a többiek kedvelik? :/

Figyelt kérdés

4en vagyunk elég jó haverok (plusz néha még hozzánk csapódik ez-az), együtt szoktunk menni bulizni meg sok helyre... az a lényeg nemrég hozzánk csapódott egy srác egy másik osztályból, de utálom azt a gyereket egy nyomorék lúzer -.- És egyre többször jön velünk bulizni, elvileg holnap is jön, és nekem tök égő vele mutatkozni (tudom hülyén hangzik, de nem ismeritek)! És beszéltem erről a többiekkel, azt mondták, hogy szarjam már le, mert jó fej, csak kicsit szerencsétlen, de szerintem ők nem látják, mennyire gáz! És azon gondolkoztam, hogy ha én ráírnék, hogy nem akarom, hogy jöjjön, szerintetek nem jönne? És nem lenne belőle később balhé? Vagy mégis mit csináljak?! Miért kell ezt benyelnem, ha sokkal régebb óta haverok velem, mint vele?

16/F


2013. júl. 10. 18:56
1 2 3
 21/24 Justicar ***** válasza:
100%

A nyakamat tenném rá, hogy a srác fejével lehetne meszelni a házat.


Valamint.

"Jó lenne, ha ezt abbahagynátok, NEM VAGYOK BEKÉPZELT, csak nem haverkodok akárkivel! Nem vagyok hülye, jól tanulok, jól is nézek ki (és ezt nem csak az én véleményem)"

Félelmetesen nyomorult egy suttyó kis senkiházi ember lehetsz. Komolyan szánalom, hogy ennyire egy rakat szar korszakban születtem, ahol ilyen retardált emberek vannak. Mellesleg te vagy az ember, akit ki kéne közösíteni, mert ezek alapján..hát. Föhh.

2013. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A srácot már befogadták..ennyi nincs mit tenni..

igazából lehet hogy most még csak szerinted "nyomi"

de pár hónap vagy év múlva a barátaid úgy kikupálják majd hogy csak nézni fogsz..!

Elkell hagynod a bandád vagy megkedvelni a srácot..

hidd el a banda nem fogja csak úgy kihajítani a kedvedért.

A többség győzz!


de igazuk van a többieknek irtó nagy gyökér vagy és úgy tűnik nem te vagy a banda vezér mert akkor már a gyerek nem lenne ott..

de megértelek hogy irritál és te nem szereted velem is völt ilyen de nekem +ba még a legjobb haveromat is lenyúlta szóval...

de keresned kell egy új társaságot vagy alapítani egyett.(tapasztalat)

2013. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

16 éves létedre úgy viselkedsz, mint egy elkényeztetett hisztis 8 éves.

Légy elfogadóbb, és ne hisztizz állandóan. Nem viselkedj úgy, mint egy hisztis királykisasszony, hogy megválogatod kivel állsz szóba, és kivel nem. Bár javaslom, hogy ha ennyire nem akarsz elfogadóbb lenni, akkor keress másik baráti társaságot. Undorodom ettől a stílustól, hogy másnak minél rosszabb legyen, hogy neked jó legyen. Ha más bírja, csak te nem, akkor értelemszerűen téged kéne kidobni.


Tudod a való életben, pl munkahelyen a legkevésbé sem tűrik el a hozzád hasonló természetű embereket. AZ ilyeneket vágják ki legelőször a munkahelyről, mert nem akarnak mással dolgozni, mondván "nagyon gáz, nem dolgozok vele".

2013. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Már nem azért, mi vagy te bárónő, hogy "megválogatod" ki a gáz, ki nem?

És mit szólnál ahhoz, ha kiderülne, hogy a társaságban pár ember pont téged tart gáznak, csak nem mernek szólni? Gondolom te lennél a legjobban kiakadva. Kicsit szerintem gondolj bele a helyzetébe. Senkit nem érdekel, hogy te nem bírod, a többiek bírják, ez a lényeg. Ne akarj már kiközösíteni és baráttalanná tenni valakit azért, mert szerinted "gáz"...


Nagyon gyerekes vagy.

2013. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!