Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nehéz kérdés, kérlek olvassáto...

Nehéz kérdés, kérlek olvassátok minél többen! Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan kezdjem el az életem, kezdjek el bulizni, barátnőt találni.


Suliból vannak barátaim de nem bulizósak, nem is olyan fajták akik eljárkálnak. Szóval senki nem hív, ami nektek olyan megszokott természetes dolognak tűnik.

Így először is az foglalkoztat, hol találhatok ilyen embereket, akikkel el tudom kezdeni ezt az egészet, mert ugye gép előtt ülve, társkeresők segítségével nem működik a dolog, bennem pedig megvan az akarat és az elszántság, de fogalmam nincs mit tegyek.

5. osztály óta akarok barátnőt, már jó pár éve elég érett lennék hozzá, szóval gondolhatjátok mennyire "éhezem". Iskolámba nem akarok csajozni meg nem is nagyon van rá lehetőség.

Úgy érzem mint ha az egyik nap oktatták volna mindezt, csak aznap épp hiányoztam, és homály fedi az egészet. Rengeteg kitöltetlen időm van, szóval akármilyen kapcsolat megfelelne. Az életben nem vagyok gyáva, csúnya, buta, és gyenge sem, csak full laikus vagyok ebben a témában, szinte azt várom, hogy valaki lépésről lépésre vezessen bele az életbe. 16/F


Nincs a baráti társaságomban lány, nem szeretnék tovább otthon ülni és nem hiszem, hogy az időtől a számba repül a sült galamb.



2014. okt. 27. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha bulizni nem is, akkor valami kávézóba beülhetnétek a haverjaiddal suli után meginni valamit, vagy ilyesmi. Vagy beülhetsz te is egyedül akár, megiszol egy valamit, és közben megnézed kik vannak ott, dumálsz a pultossal stb... Akár eljárhatsz többet is oda, minél több embert megismersz, egy idő után kialakulnak így közösségek. Elég ha csak 1-2 embert ismersz meg, van, hogy már úgy becsöppensz egy közösségbe. Sok sikert :)
2014. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg barátkozni olyannal, akik ilyen... "elmenősek". Sokáig én is csak otthon ültem szinte, aztán jóban lettünk a mostani barátnőmmal, aki teljesen társasági ember, mindig elhív valahová, bár bulizni nem szoktunk. Szerintem mondjuk egy komoly kapcsolat kialakítására nem a kocsma és a disco a legmegfelelőbb hely... Illetve ez a barátnőm jóban van a fiúkkal is, simán szóba elegyedik bárkivel, ezáltal egy-két hét alatt megismertem a fél sulit. Szerintem amúgy nem szabad rágörcsölni a kapcsolat témára, ha túlságosan üldözöd, az furának tűnhet. (Mondom én, aki tipikus tinilány módon álmodozik, de semmit nem mert tenni az érdekében. :D) Na, mindegy. Szóval arra akartam kilyukadni, hogy barátkozz, esetleg hívd a barátaidat ide-oda. Aztán az utcán is belefuthatsz bármilyen lányba. 16L
2014. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vannak barátaid, de nem hívnak, akkor hívd te őket! Keress egy helyet, ami szimpi, ezer féle van, biztos találsz az ízléseteknek megfelelőt. Kezdeményezd te, hogy péntek vagy szombat este menjetek el páran oda. Lehet dumálni, sörözni, nézni a csajokat. Én személy szerint imádtam egyedül koncertekre járni, az is jó kikapcsolódás. Egyetértek a törzshely-elmélettel is, ez szimpla pszichológia, minél többet látsz valakit, annál szimpatikusabb. De ez lehet egy konditerem, uszoda, internetkávézó, akármi.
2014. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindnyájatoknak!
2014. okt. 27. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!