Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mutat bármit a...

Szerintetek mutat bármit a baráti kapcsolatokról a sok Facebook-fotó?

Figyelt kérdés

Az, hogy kik mennyire szoros barátságban vannak egyenes arányban van a fotóik számával? Ha X veled nem szelfizik, vagy nem akarja engedni, hogy feltedd, az jelent valamit? Mennyire őszinték ezek a képek? Például lehet, hogy valaki puszit ad valakinek egy képen, aztán fél évig megint nem is látja? Mit mondanak ezek a képek? kiderül, hogy milyen gyakran találkoznak egymással az emberek a FB - képekből?


A kérdés elméleti, mert a a VÉLEMÉNYETEK érdekel, csak a GyK nem engedi úgy kiírni, hogy "vajon" meg "szerintetek". Szóval nem rólam van szó, hanem az érdekel, hogy vajon mennyire hiteles az a kép, amit lehet kapni valakinek az adatlapját átböngészve. Mondjuk egy ismerősét, akit nem gyakran látunk. (Azért olyanét, mert ha nem ismerős, nem biztos, hogy látjuk a dolgait, de ha minden nap látjuk, akkor meg lehet kérdezni tőle.)


2015. nov. 2. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Jééé... engedte kiírni így is, hogy szerintetek. Na, mindegy, így pláne jó.
2015. nov. 2. 19:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én facebook adatlapomon 2 éve nem történt változás/bejegyzés, mert én magam nem osztok meg semmit, és le van tiltva minden, amin meg vagyok jelölve.

Ettől függetlenül van életem, vannak barátaim.

2 éve tök depis lettem, akkor tiltottam le mindent, aztán meg már nem volt kedvem újraaktiválni a dolgokat, és nem is érdekel nagyon...

2015. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de én inkább azokra gondoltam, akik használják, ez így nem volt hasznos.


Egy tanács: ha depis lettél, ne magadat töröl, hanem másokat.

2015. nov. 2. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
A face hamisan tükrözi a kapcsolatokat. Nem gondolod, hogy akinek több ezer ismerőse van azzal mind barátkozik. Nyilván egy idő után a kommentekből lehet tudni, ki áll közel kihez, de ha arra vagy kíváncsi hogy valakinek ki az igazi párja, szerelme az egyáltalán nem biztos hogy fel van tüntetve, hogy van közös kép, és az sem biztos, hogy állandóan likeolja a párja által feltett dolgokat, mivel mindig mellette van, nem foglalkozik ilyenekkel.
2015. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, és nem gondolom, hogy akinek 600 barátja van, azzal minddel jóban van, de direkt a fotókat kérdezem.
2015. nov. 3. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
a képek alatti lájkok száma azért viszonylag reális képet ad a népszerűségről
2015. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!