Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kicsit egyedül érzem magam...

Kicsit egyedül érzem magam amiatt, aki vagyok. Más is van így? Többi lent. (13/L)

Figyelt kérdés

Eddig is láttam, hogy a korombeli lányok csücsörítős képeket posztolnak ki a Facebookra és egyéb helyekre (Instagram, stb.). Eleinte csak arra gondoltam, hogy "ha jó ez neki, hadd tegye, nekem nem kéne egy ilyen kacsa." Viszont most már azt látom, hogy rajtam kívül csak egy-kettő embernek nincs csücsörítős képe a Facebookon. Szerintem ezekkel a képekkel semmi gond nem lenne, ha csak viccből készítenék. De profilképnek nem a legelőnyösebb. Miért jó ez? Miért tetszik ez a fiúknak? Sose értettem...

Csak én vagyok ilyen? Változnom kéne?



2015. ápr. 29. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

A fiúknak nem az tetszik, hogy csücsörítenek az a lányok, hanem az, hogy kb mindenük kilátszik, vagy testhez simuló ruhákban vannak :P

A legtöbben pedig azért csinálják, mert nem akarnak kilógni, vagy nevetség, szívatás tárgyává válni.

Nyugodj meg, nem csak te vagy ilyen :)

2015. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) Köszi. :)
2015. ápr. 29. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Ugyanilyen vagyok én is 14/L

:)

2015. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Mármint olyan mint te
2015. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Örülök neki, végre valaki. :)
2015. ápr. 29. 20:00
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
En is ilyen vagyok. Nem is posztolok ossze-vissza meg lajkolgatok mert nem latom ertelmet. 12,5/L
2015. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:))
2015. ápr. 29. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Nincs veled semmi baj.Nem kell változnod.Azért érzed magad egyedül,mert egy romlott világban kevesen vannak akik normálisak.Elárulok egy titkot.A fiúknak baromira nem tetszenek ezek a képek,de lájkolgatják,mert ez most a trendi és nem szabd kilógnak a sorból,mert akkor úgy érzik,hogy ők nem menők.Ezek mind genetikai hulladékok.Hidd el,hogy ha te nem fogsz beállni a sorba sokkal normálisabb életed lesz.Alapból nem csak a degenerált vasalt hajú srácok fognak veled szóba állni.Mikor én voltam annyi mint te a haverokkal sorra kiröhögtük az ilyeneket és inkább nem mondom,hogy minek neveztük és tartottuk ezeket a lányokat.Sokkal többre becsültük azokat a lányokat akik normálisak voltak.Én is sokkal szívesebben lógtam olyan lányokkal akik nem úgy öltözködtek mint egy utcalány.Hidd el ha nem állsz be a birkák közé hasznodra fog válni az életben.


21/F

2015. ápr. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bölcs szavak. :))
2015. máj. 1. 16:40
 10/11 FujikoYokoshichan válasza:
Igen én is ilyen vagyok,nem csak te vagy egyedül
2015. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!