Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Annyiszor olvasom hogy a nok...

Annyiszor olvasom hogy a nok igy. Meg ugy. Es a pasik?

Figyelt kérdés
mirt van az hogy ha baratsagot kot az ember addig vagy jo barat amig segitesz,meghalgatsz barmirol is szo van. amikor mar rendezodnek a dolgok es neked lenne szukseged a segitsegre szepen lassan elfordulnak tolled. mindig minket noket tartanak a pasik hisztisnek vajon rajuk/ratok ez nem igaz kedves ferfiak? es mi nok nem segitunk eleget nektek ha bajban vagytok? ti viszonozzatok azt? eddig en sajnos nem ezt tapasztaltam. miert?

2016. jan. 28. 08:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hej, Jeliska, ennél azért többet vártam tőled. Egy holdfényes lányregényen pityergő 16 éves kérdezhet ilyet, de nem egy felnőtt, férjes asszony.

Más oldalakon elmeséltem már, hogy evolúciós okokból a férfi és női barátság két teljesen különböző dolog. A férfibarátság olyan szent és sérthetetlen,, egymásért akár a tűzbe ugró, néha még szerelmeket is felülíró mélységeket érhet el, amikről a nők álmodni sem tudnak. Ennél fogva tehát, ha a férfinak barát kell, akkor férfit keres. Ha nőkkel "barátkozik", akkor (akár eljut ez a tudatáig, akár nem) vagy a vigaszt nyújtani tudó anyát keresi, vagy meg akarja döngetni őket. Ha a nő kezd siránkozni, a pasi nem tud a helyzettel mit kezdeni. Ő a tettek embere, megoldást sokkal könnyebben talál a problémára, minthogy egy bátorító, vagy vigasztaló szó hagyná el az ajkát.

2016. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
miquel!!! te mindig megnevetetsz engem. tudod miert irtam ki ezt a kerdest. nem altalanossagrol beszelek csak sajat tapastalat. es most kivetelesen nem dowdrol van szo. olyan onzo pasasokrol akik ugy velik baratok(es nem szexre utazo pasik) allitasuk szerint. de ha valoban igy van nallatok pasiknal akkor mar az elejen hazudtak nekem. ismersz annyibol hogy en tisztazom az adott helyzetet de ok meg azt is kerulik. de azert koszonom valaszod. bocsasd meg nekem hogy most ellent mondtam de en nem a te elmelted tapasztaltam. :))))
2016. jan. 30. 06:30
 13/13 Juliusz48 ***** válasza:
Talán az lehet a probléma, hogy a pasiknak erőseknek kellene lenni a társadalmi elvárás szerint, tehát nem is lehetne padlón, viszont szégyenli, ha mégis oda került, ezért feszélyezi a további kapcsolat bár a segítseg jól jött. A többszöri kérdésről meg csak annyit, ha elsőre nem akarod elmondani mi bajod, akkor vagy ne érezze, a problémádat, vagy ha mégis igényt tartsz a segítségre tedd félre a büszkeséget.
2016. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!