Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Angliai vagy egyéb helyen élő...

Angliai vagy egyéb helyen élő külföldi magyarok! Ti hogy lettetek úrrá a magányon az első időszakban?

Figyelt kérdés
Átlagos, de a magasröptű beszélgetésekhez semmiképp nem elegendő nyelvtudással, egyedül egy kisvárosban mit lehet tenni?

2016. okt. 24. 11:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Külföldön az ember mindig idegen lesz és "magányos".

A magyarok meg zárkózott emberek,és még csak össze sem tartanak.

2016. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%
Én meg azokat nem értem akik hirdetik az igét, hogy mi a frásznak mennek ki külföldre annyian főleg, mikor ő maguk is külföldön vannak.:D
2016. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezem, hogy miért mennek ki az emberek külföldre, hanem miért mennek ki 0, azaz nulla nyelvtudással csak hogy aztán siránkozzanak, hogy de nekik milyen rossz. Akkor maradj otthon a fenekeden és beszélhetsz magyarul a barátaiddal és a családoddal. Nekem semmi gondom sincs azzal, ha valaki külföldön akar élni. Mindenki oda költözik ahova akar, DE akkor elfogadod az ottani nyelvet, szokásokat, emberek mentalitását. Ha valaki erre képtelen és szeretné a saját maga országát bevinni abba az adott külföldi országba, az akkor csak maradjon inkább otthon.
2016. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak ilyen ismerőseim, soha nem fognak angolul megtanulni. Az egyik lebabázott, egyedül van 24 órában, a pici előbb fog tudni angolul, mint ő.


A másik meg lengyelekkel dolgozik, lengyelül már jól is tud.

2016. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is lengyelekkel dolgoztam, ráadásul szép fiatal lányok között. De akkor is a honvágy erősebb volt.
2016. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
# 13: Mert azt gondolják, hogy van kellő kitartásuk hozzá, hogy egy idegen helyen, országban maguk is elboldoguljanak. Csak egyedül baromi nehéz és ezt az ember akkor tapasztalja meg, ha átéli. Gondolom ezért vágnak neki sokan, amúgy kalandnak sem utolsó egy ilyen. London pl. az a hely ahol egyedül elveszik a magányban az ember, ahol azt érzi mennyire egyedül van és mennyire senki és senkinek sem hiányozna, ha érné valami vagy bajban lenne. Ezért nem szabad egyedül nekivágni a külföldi életnek.
2016. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Összejöttem egy lengyellel.
2017. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem voltam magányos, és magyarokkal laktam együtt. De kiválóan el tudok cseverészni angolul is, ha van értelmes téma. A semmitmondó beszélgetéseket nem szeretem, akkor inkább nagyokat hallgatok. Amúgy meg sosem unatkoztam, szabadnapjaimon a mai napig kirándulok, igaz, én amíg otthon laktam, Magyarországon, akkor is kirándultam. Telefon meg van.
2017. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!