Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátomról kiderült...

A legjobb barátomról kiderült hogy meleg. Most mit kéne csinálnom? 14/F

Figyelt kérdés
Nem titok hogy nem tartom normálisnak a homoszexualitást. Ezt ő is tudta amikor elmondta nekem. álltalános 3. óta a legjobb barátom és teljesen ledöbbentem. Nem akarom az csinálni hogy mostantól rá se nézek és úgy teszek mintha nem is élt volna soha mert azért mégiscsak a legjobb barátom. De most hogy ezt megtudtam mindig furán érzem magam amikor vele vagyok, nem vagyok felszabadult, és nem tudok igazán nevetni vele (mert amúgy nagyon vicces gyerek). És ez nem azért van mert hozzám vonzódna mert már kijelentette nekem hogy irántam nem érez semmi olyat. De hogyha egy kicsikét is belegondolok kiráz a hideg. Egyszerűen nem tudom megszokni. Nyolcadikos vagyok most, úgyhogy igazából még egy félév és lehet hogy soha nem fogok vele többet beszélni. De akkor is mit csináljak? Ti mit tennétek a helyemben?

2017. jan. 14. 16:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
64%

"Ti mit tennétek a helyemben?"

Őszintén? Elszégyellném magam. Jó mélyen.

2017. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
Amíg nem tudtad jó volt neked, de most hirtelen meg zavar, és nem vagy felszabadult vele? Biztos, hogy te a barátja voltál?
2017. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
31%
Az a véleményem erről a témáról, hogy felőlem aztán lehet bárki meleg, leszbikus vagy heteró, csak ne az utcán fejezzék ki egymás iránti szeretetüket. Erre senki sem kíváncsi. Ezek mellett mindenki saját életének a formálója, eldöntheti bárki magáról, hogy homoszexuális vagy sem. És én is homofób vagyok, undorítónak tartom, de nem fogok senkivel máshogy bánni emiatt.
2017. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%

Öld meg magad :)


A LEGJOBB BARÁTODNAK nevezed, de nem tartod normálisnak??!!

A homoszexualitás TELJESEN NORMÁLIS..

A homofóbia viszont nem.

Kezeltesd magad mert beteg vagy.

Hányok tőled...

2017. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
58%

Ez a dal a fajtádról szól..

[link]

2017. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
61%

# 15 Nem ismered a kérdezőt és hánysz tőle, meg arra buzdítod hogy ölje meg magát?

Neked kellene kezeltetni magad!

Hogy lehet ilyet írni egy 14 éves gyereknek?

2017. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
91%

Felőlem mindenki az ami, ameddig nem akarja erőszakosan rám erőltetni az ilyen-olyan nézeteit.

Ha ez a srác eddig a legjobb barátod volt, akkor legyen ezután is az.

Ő úgy gondolta, elég érett és stabil a barátságotok, ha ezt megosztotta veled.

Mivel nem akar feléd közeledni, számodra ez csak egy plusz információ a barátodról, ami a barátságotokat nem lenne szabad, hogy befolyásolja, ha egyébként jó volt barátkozni vele.

Nekem is a legjobb barátom egy homoszexuális férfi volt, dacára annak, hogy én ezt már akkor tudtam róla, amikor még nem voltunk barátok.

A múlt idő esetünkben azért van csak, mert ő sajnos már meghalt.

Megszokod majd idővel, minden csoda három napig tart és ugyanott fogjátok folytatni, mert LEGJOBB barátot találni nagy kincs.

Lehetőleg a szex témát mindkét oldalról mellőzzétek, ... ha ez téged ennyire zavar.

2017. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld kirázni a fejedből azt, hogy fiúkhoz vonzódik. Végülis ő is ember és csak 1 dologban más, mint te.
2017. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
26%
# 18 Jelöld már ki azt a részt ahol gyűlölködött? Ti akik nem értetek vele egyet ellenben mást se csináltok. A cigányok hogy jönnek ide? [link]
2017. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
36%

Hát például:


"nem tartom normálisnak a homoszexualitást"


továbbá


"mostantól rá se nézek és úgy teszek mintha nem is élt volna soha"

2017. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!