Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátomról kiderült...

A legjobb barátomról kiderült hogy meleg. Most mit kéne csinálnom? 14/F

Figyelt kérdés
Nem titok hogy nem tartom normálisnak a homoszexualitást. Ezt ő is tudta amikor elmondta nekem. álltalános 3. óta a legjobb barátom és teljesen ledöbbentem. Nem akarom az csinálni hogy mostantól rá se nézek és úgy teszek mintha nem is élt volna soha mert azért mégiscsak a legjobb barátom. De most hogy ezt megtudtam mindig furán érzem magam amikor vele vagyok, nem vagyok felszabadult, és nem tudok igazán nevetni vele (mert amúgy nagyon vicces gyerek). És ez nem azért van mert hozzám vonzódna mert már kijelentette nekem hogy irántam nem érez semmi olyat. De hogyha egy kicsikét is belegondolok kiráz a hideg. Egyszerűen nem tudom megszokni. Nyolcadikos vagyok most, úgyhogy igazából még egy félév és lehet hogy soha nem fogok vele többet beszélni. De akkor is mit csináljak? Ti mit tennétek a helyemben?

2017. jan. 14. 16:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Többiekkel szemben úgy gondolom, hogy enyhítő körülmény az, hogy 14 éves vagy.

De úgy istenigazából gondolj bele. Min alapul egy barátság? Közös érdeklődés, közös hullámhossz, és igen szeretet. Nem szerelem, szeretet. A szexualitás semmilyen formában nincs jelen benne, mert ha jelen van, akkor már máshogy hívnánk, nem? :) Egy biztos: rendezni kéne mindkettőtök érzéseit a helyzettel kapcsolatban (kicsit felemás azért), mert az tényleg nincs rendben, hogy te azért szakítsd meg a barátságot vele, mert nem "szokványos" érdeklődése van. Miért érintene téged személyiségének ez a része? Biztos eszébe sem jutna "rád hajtani", ettől tartanod nem kell.

Nyilván az érzelmi érettség később alakul ki, de gondolj ebbe bele :) ne hagyd elveszni a barátaidat, elvégre életed legfontosabb embereiről van szó :)

2017. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
78%
Háth kérlek szépen, a baráti köröm fele meleg/lezbikus, én biszex vagyok és még mindig élek és virulok. Sztem ebbe nincs semmi. Én tapsikolnék örömömbe ilyen hírre:3
2017. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
35%
ja, és 14/L hamár itt tartunk. ebből látszik hogy a lányok előbb érnek;P
2017. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
vigyázz vele mert ha egy pillanatra nem figyelsz leharapja a virslidet!
2017. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
jóban maradtatok?
2018. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kérdező, remélem azóta valamennyire sikerült felnőni, és magad mögött hagyni a gyerekes/középkorias mentalitást :)
2019. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!