Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátomról kiderült...

A legjobb barátomról kiderült hogy meleg. Most mit kéne csinálnom? 14/F

Figyelt kérdés
Nem titok hogy nem tartom normálisnak a homoszexualitást. Ezt ő is tudta amikor elmondta nekem. álltalános 3. óta a legjobb barátom és teljesen ledöbbentem. Nem akarom az csinálni hogy mostantól rá se nézek és úgy teszek mintha nem is élt volna soha mert azért mégiscsak a legjobb barátom. De most hogy ezt megtudtam mindig furán érzem magam amikor vele vagyok, nem vagyok felszabadult, és nem tudok igazán nevetni vele (mert amúgy nagyon vicces gyerek). És ez nem azért van mert hozzám vonzódna mert már kijelentette nekem hogy irántam nem érez semmi olyat. De hogyha egy kicsikét is belegondolok kiráz a hideg. Egyszerűen nem tudom megszokni. Nyolcadikos vagyok most, úgyhogy igazából még egy félév és lehet hogy soha nem fogok vele többet beszélni. De akkor is mit csináljak? Ti mit tennétek a helyemben?

2017. jan. 14. 16:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
86%

Az a mondat teljes egészében így szólt: "Nem akarom az csinálni hogy mostantól rá se nézek és úgy teszek mintha nem is élt volna soha mert azért mégiscsak a legjobb barátom."


Ügyesen kiragadtad a lényeget, gratulálok. Nem érdemes időt pazarolni rád.

2017. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Zseniálisan látszódik a hatásvadász, bulvársajtó mentalitás :D
2017. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Béla211 ***** válasza:
85%
Nem tehet róla valami miatt taszítja a dolog. De úgy látom meg porbál tenni ellene ,mert a barátja meleg és nem akarja elveszíteni ezért is írta ki ezt a kérdést. A legtöbben akik ennyire irtóznak a homoszexualitástól nem is gondolkodnának egyből otthagynák a barátjukat vagy elkezdenék kigúnyolni és elárulni a titkát.Ha zavar ez a dolog kérd meg a barátodat ,hogy egy darabig ne beszéljen a melegségéről amíg nem emészted meg.Szerintem várj fél évet és ne szakítsd meg vele a kapcsolatot és fél év után kiderül ,hogy tudod ezt neki tolerálni vagy nem. De mivel ilyen régóta barátok vagytok ezért, én megpróbálnám ezt a fura érzést leküzdeni magamban.Van nekem egy barátnőm akivel 1 évig nem nagyon beszéltem meg igen haragutam rá, mert olyat csinált ami nekem nagyon nem tetszett. De már nem tudok rá haragudni . Ráadásul szegény srác erről nem is tehet éppen elég nehéz neki. És abból látszik ,hogy mennyire tart a barátnak ,hogy annak ellenére elmondta neked ,hogy meleg, hogy tudta ,hogy ezzel kapcsolatban nagy ellen érzéseid vannak.
2017. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a legjobb barátod, akkor bármi is derüljön ki róla, akkor is az marad. Ilyen apró hülyeség ha ok arra, hogy leszard, akkor csak egy szimpla haver... Ennyi
2017. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
24%
Feküdj le a sráccal jobban jársz...ne sajnálkozz,cselekedj!
2017. jan. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
44%

mindenképpen maradj mellette. azért mondta el neked, mert benned bízik meg a legjobban. szüksége van rád. szüksége van valakire, aki ott van neki. mert, ha te elhagyod, szerinted még lesz valaha bátorsága ezt elmondani valakinek?

s remélem tudod, ha, Isten őrizz, öngyilkos lesz, az csak a te hibád?

2017. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
80%

26-os az utolsó mondatodat megspórolhattad volna!

A többi rendben van.

2017. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
64%
szerintem csak adj magadnak egy kis időt. nyílván váratlanul ért téged ez a dolog, ami természetes. amikor én elmondtam a nővéremnek hogy meleg vagyok, hetekig ahányszor találkoztunk mindig eszembe jutott az hogy ő most tudja, én is furán éreztem magam olyankor, de ez idővel elmúlt..szóval csak egy kis időt magadnak, aztán már eszedbe sem fog jutni;) amúgy megkérdezhetem hogy miért nem tartod normálisnak?
2017. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legjobb barátod akkor elfogadod annak ami...

Valami ilyesmiről szól a barátság. Ha teheted vigyázz rá kicsit jobban, mert ha jelenleg a szárnyait próbálgatja akkor sok mindenen fog még keresztül menni, ami nem éppen leányálom. Önutálat, elfogadás...

És ne azt nézd kikhez vonzódik, hanem azt hogy milyen ember.

2017. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni,fogadd el úgy ahogy van
2017. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!