Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért olyan okosak...

Az emberek miért olyan okosak amikor mások életével kell okosnak lenni? Amikor saját életükkel kell okosnak lenni akkor már nem azok. Saját életében senki nem tud rendet rakni de mások életét lehet mindig kritizálni és okoskodni

Figyelt kérdés
febr. 22. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mások életét mindenki objektívebben látja, mint a saját életét.
febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az önreflexió, a saját belső munka a legfélelmetesebb.
febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van, amikor tényleg egy külső szemlélő jobban látja a dolgokat, mint te magad.
febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A feltalalok szinte azota ,hogy a joistenek eljott az ellensegnek dolgoznak , mivel nem volt joisten iranyitas az orszagokban. Ti tudtatok ,hogy ha nincs joisteni vezetes akkor azt ellenunk hasznaljak fel, mert a ZSIDOK a ciganyt akarjak , mert o analisan parosodik.
febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezert jo egy kozeli jo barat vagy a parunk,akivel megbeszeljuk a problemainkat.
febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki benne van egy problémában, egy életben, az többnyire egysíkúan, csak a saját szemszögéből látja a dolgokat. Pl.: "Én mindent jól csinálok" - mondom én. "A Janinak sok hibája van a mellett, hogy jól végzi a munkáját, pl.: képtelen belátni, hogy hibázott: ha mondja neki az ember, akkor 'é' vagyok a hibás", mondja egy kívülálló Janiról.


Azt lehet tenni, hogy meghallgatni a kívülálló véleményét, megköszönni azt, elgondolkodni rajta, hogy hogyan tudom hasznosítani vagy épp elvetni, majd tovalépni vagy az eredeti-, vagy már az új úton.

febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján írj a kormánynak, hogy a pszichológusok, terapeuták, és pszichiáterek fejezzék be a munkájukat, és soha többé ne lehessen senkinek még csak hasonló végzettsége sem.
febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van, aki örül annak, hogy addig sem a saját gondjával kell foglalkozni, és imádja a másik dolgába ütni az orrát, viszont.. a másik életét egy külsős szemével nézi, jobban átlátja/átláthatja a teljes képet, és érzelmek nélkül tud véleményt alkotni. Az utolsóhoz hozzáfűzném, hogy ezt úgy kell érteni, hogy nincsen annyira mélyen, érzelmileg kapcsolódva a dologhoz, így tisztábban, logikusabban tud gondolkodni, mint az illető, aki abban a helyzetben/életben van.
febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!