Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Estenkent be megyek neha a...

Estenkent be megyek neha a bentinkutra de nincs is jogsim. Jogosan erzem magam emiatt rosszul? 25l

Figyelt kérdés

Nonstop benzinkut egy sparral es a sparba megyek vasarolni este 9-10korul. Nincs jogsim es csak igy be megyek, es rosszul erzem magam..

Inkabb a fiuk miatt mert biztos azt hiszik minek megyek en oda ejszaka es mindig annyira neznek, hogy rosszul leszek mar felek bemenni.

De csak a boltba megyek es mas nincs mar nyitva akkor.

Hogyan uzzem ki ezt a fejembol? Egyszeruen be akarok menni felelem nelkul.


márc. 3. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez mentális probléma, szakemberre tartozik.
márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
A férfiak valószínűleg nem azért néznek mert autó nélkül érkezel oda, hogy úristen mit keres itt egy olyan személy aki gyalog jött, hanem azért mert nő vagy és érdekli őket a külsőd.
márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ott stricik is vannak kint es nem tudom kezelni ha oda szolnak nekem.

Meg egy ilyen helyen ejszaka azert felek, mert lehet azt hiszik a ferfiak hogy azert megyek oda mert feltunesi gondjaim vannak.

márc. 3. 12:10
 4/13 anonim válasza:
96%
Ha ennyire nem bírod ne menj oda, ennyi
márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Semmi mas nincs nincs nyitva mar este, nem tudok mashova menni.

Es eppen errol szol a kerdesem hogyan kuzdjem ezt le

márc. 3. 12:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez már szerintem is paranoiára hajaz, nem normális. Ha esetleg ez a Sparos benzinkút az autópálya közepén van, ahol a következő város 50 km-re van, akkor megérteném, hogy azt gondolod, furának néznek, de városban senki le se szarja, miért megy be valaki autó nélkül, azok a boltok azért vannak ott, hogy akárki bemenjen :D

Nálunk is van itt egy ilyen boltos benzinkút, ez gyakorlatilag a város kellős közepe, jobbra balra lakóházak, még csak nem is főút, hanem bentebb a kis utcákban, konkrétan én inkább azon csodálkozom, hogy itt tankolnak emberek, mert a benzinkutak többsége általában valami forgalmas úton van, ez meg az a kategória, amikor a panelházak tövében van egy kisbolt azt csak az jár oda, aki ott lakik. Gyanítom ide is járkálnak autó nélkül vásárolgatni.

márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem tudsz nappal, egy normális boltban vásárolni?
márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
7# Gondolom akkor végez melóban és beugrik.
márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Azért az is kemény munkahely lehet, ahol reggeltől este 9-10-ig ott van mindennap. Hogy nincs ideje, lehetősége máshová menni.
márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9# Dolgoztam két műszakban, nem reggeltől estig voltam bent, 8 órát csak délután, de nem volt az az isten, hogy én meló előtt lemenjek boltba xD Inkább később keltem és este voltam tovább fent. Munka előtt én nem szeretek semmit csinálni, csak felkelni és elkészülődni nyugiban.


De nyilván nem a nagybevásárlást intéztem este, csak ha mondjuk megkívántam aznap estére valamit vagy esetleg másnapra kellett egy tej, stb.

márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!