Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit választanàtok ebben az...

Mit választanàtok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, és most döntés előtt állok ami szerintem az egyik legnehezebb az eddigiek közül.


A: Kint dolgozzak külföldön 3 évet, se barátnő, se család és 30 évesen tudjak venni vidéken házat hitel nélkül, majd tervezni gyereket valakivel.

B: Egy kis önerő után haza jönni és elkezdeni az egyetemet, csok+babaváróval házat venni valakivel.


Az egyetemet bevállalnám amugy 30-34 éves korom között is levelezőn, a diplomával netto 400eFt az átlag fizetés a lakóhelyemen!



Melyiket választanátok ebben a korban, és helyzetben?



márc. 4. 12:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor vágj bele
márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Önerő után vegyél lakást, dolgozz és járj levelezőre. Egy nem létező párkapcsolattal nem lehet tervezni. De szerintem egy jó önerőt is csak évek alatt lehet már összespórolni külföldön is. Nem tudom, mekkpra fizetésre számítasz? Mert az ingatlanárak sok nyugati országban már rég olcsóbbak, mint nálunk, a munkásbér meg szinte semmi a kinti árak mellett. Szóval szerintem jól számolj utána, hogy mi éri meg.
márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Évi 6-7mFt ot tudnék félretenni ott ahova megyek. 18-20mFt egy ház azon a településen ahol néztem. Jól átszámoltam és ennyi, ezért vacillálok melyik lenne a helyes döntés, és kértem ki itt a többség véleményét.
márc. 4. 17:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg igaz, hogy ennyit félre tudsz tenni, az a hülyének is megéri. Őszintén szólva kicsit gyanús, mert nincs ugye képzettséged, és 6-7 milla az legalább havi nettó fél millió forint félretéve, nem tudom, hol fizetnek ennyi pénzt képzettség nélkül, de ha igaz, akkor szerintem nagyon megéri akár egy evre is. A külföldi munkatapasztalat meg a nyelvtudás se hátrány egy karrierben. Csak picit túl soknak tűnik a fizu, szóval legyél óvatos.
márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Évi 6-7mFt ot tudnék félretenni ott ahova megyek."


Hol és mivel keresnek annyit, hogy ezt félre tudd tenni?

márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Több sebből is vérzik ez a sztori és a Nagy Terv, úgyhogy kár is belemenni a részletekbe. De a legviccesebb az egészben az hogy tulajdonképpen semmiféle döntés előtt nem állsz jelenleg, ha jól értem a kinti meló már le van zsírozva és rövid időn belül ki is utazol hogy ott melózzál. Ebben az esetben viszont kár is hablatyolni párválasztásról, házvásárlásról és hitelről (meg pláne egyetemről), most kezdjél el végre dolgozni és pénzt keresni, aztán majd 1 év múlva gyere vissza a gyakorira a valós dilemmáiddal (ha még lesznek egyáltalán)
márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!