Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves voltál napfogyatkozá...

Hány éves voltál napfogyatkozásnál? milyen emlékeid vannak róla?

Figyelt kérdés
99-ben volt 11 éves voltam :) csodálatos volt. sajnos a következőt már nemhiszem,hogy megérem. 93 éves lennék. a fiam 66 éves. faluban laktunk,voltak csirkék és malacok.megőrültek :p hangoskodtak. a kasakunk kukorékolt. szőlősünk is volt. végig olyan volt mintha este lett volna.kár,hogy még nem tudtuk levideózni emlékbe. közben bent a tv ment,és felvettük kazettára is az adást.szerencsés,hogy pont jókor születtünk,előtte csak 1842- ben volt itthon.a szüleimmel voltam kint.ti hol voltatok és hogyan éltétek ezt meg? kikkel voltál és hány évesen?
ápr. 9. 17:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

19-es, nemár, te is értetted, hogy érti 😂

"93 éves lennék. a fiam 66 éves." Egyszerűen ott vessző kellett volna, elgépelte, mindkettő életkor a jövőbeli napfogyatkozásra értendő 😊

ápr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
5 éves voltam, nagyon halvány emlékeim vannak hogy kint voltunk valami mezőn egy csomó emberrel.
ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
12 éves korom előtt voltam és borús idő miatt semmilyen emlékem nincs róla. Eredetileg apám azt tervezte, hogy menjünk le Siófokra megnézni. Mivel egész Közép-Magyarországon borús idő volt, így becsődölt a helyzet. Szimpla társasjátékos nap lett egyik mamámnál.
ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
számomra hihetetlen,hogy életedben ez egyszer fordult elő,aki később született át se élheti és sokaknál nem is készültek rá,a szüleik is letojták. és ezért kimaradt a gyerek egy élményből ami nem lesz többet. durva. mi már kint vártuk rég a szüleimmel,bent is vettük videóra. balatonon ment élőben.
ápr. 16. 11:42
 25/26 A kérdező kommentje:
azt meg nem értem miért pontozták le aki írta,hogy azokban a percekben le lehetett venni a szemüveget,az adásban is levették addig,és csak így láthattad,ha körbenéztél,hogy milyen a világ.
ápr. 16. 11:51
 26/26 Metionin ***** válasza:
100%
24. Igen amúgy, utólag én is sajnálom, hogy nálunk letojták. Reggel a híradóban volt, hogy hány órakor lesz, apámmal voltam otthon mert nyári szünet volt, ő bent tévézett, eszébe se jutott hogy meg kellene mutatni a gyereknek vagy magyarázni valamit vagy ilyesmi. De a suli is szervezhetett volna valami ilyen eseményt, hogy pl. a sportpályán összegyűlni és megnézni, más településeken ilyen is volt.
ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!